Pawnmaster рекомендує цей магазин

Купив: Realme GT2 Pro 12/256 Paper White, Замовлення №0000021052

Ціна в магазині була одна з найдешевших, відправили без затримок. Смартфон непоганий, відносна ціна якість, звук чудовий, заряд тримає нормально, ультраширік міг бути трохи кращій, основна камера норм але у важких умовах зірок не ловить, макро чудовий, Фронталка посередня, задня кришка тактильно приємна, комплектація норм стоковий чохол прикольний, враження від цього смартфону позитивні)
Юрий Гаврильченко рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Black (BHR5970GL, Замовлення №0000021066

Все чудово, проконсультували, відповіли на питання по інших марках. Відправили вчасно, головне дружина подарунком дуже задоволена. До магазину нарікань нема, однозначно 5 зірок, рееомендую купувати тут.
Андрій Чепурний рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Mi Power Bank 3 10000mAh 22.5W Black (PB100DPDZM, BHR5884GL, BHR5079CN), Замовлення №0000021068

Чудовий магазин, не вперше купую щось саме тут.
Александр Орлюк рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi 12 8/256GB Purple (Global Version), Замовлення №21076

Олексій Ч. рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Ace 2 12/256GB Black, Замовлення №0000021079

Дякую! Купував телефон дитині! Вона в захваті!
Світлана Кобижська рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: 4CGN2MfD2.rTSAh, Замовлення №4CGN2MfD2.rTSAh

Купувала доньці навушники. Товар швидко оформили і доставили за вказаною адресою. Чудовий товар і прекрасне обслуговування! Рекомендую!
Євгеній не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №21173

Замовляв новий телефон. Прийшов начебто і новий, але з розрізаними пломбами - пошкоджено пакування і трохи здерта плівка на екрані, і можливо ним навіть намагалися користуватися або вмикати. Так як сплата була на картку варіанту відмовитися від посилки не було(порада - купуючи в цьому магазині оформлюйте післяплатою, але там все одно є певна передплата на доставку, так що вони завжди у виграшу). Оглядав посилку на новій пошті, тому відео можна буде в них запросити при необхідності.
Віталій Павленко рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №0000021056

EkaterinA2612 рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Планшет Oscal Pad 18 12/256GB Grey, Замовлення №0000021040

Рекомендую магазин .Зв'язалися швидко ,товар отримали на наступний день після замовлення .Все круто ,ми задоволені ?
Alex Romanenkov рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205), Замовлення №0000021036

Оформив замовлення, на наступний день кур'єр привіз, все чудово.