Стас не рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Хотів купити: Ноутбук Xiaomi Redmi G Pro 2022 i9-12900H 16/512Gb/RTX3070Ti (JYU4496CN)

Тех підтримка ніяка.... Коли запитали у підтримки, які умови оплати доступні, час гарантії, терміни доставки - то у повідомленні відписали "замовляй на сайті" Супер відповідь
Відповідь представника «CACTUS»
Доброго дня! На жаль ми не знайшли у нас вашого замовлення, підтвердіть його номером вашого телефона або номером замовлення.
Як ви його можете знайти, якщо з вами переписувались (вище написав, що у вас питали і яку відповідь отримали), звідки могло взятись замовлення?
26 лютого 2023 Відповісти
Надайте будь ласка ваші контакт через який звертались до нашої підтримки.
27 лютого 2023 Відповісти
urisconsult не рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Хотів купити: Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Smart WiFi Car DVR (Midrive D06)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Заздалегідь забронював товар, менеджер запевнив, що товар в наявності і його можна забрати в їхньому магазині в Дніпрі, однак потім менеджер відмовив у купівлі товару, посилаючись, що товар забронювали інші покупці.
Николай Бернов не рекомендує цей магазин
29 січня 2023

Хотів купити: Материнська плата Gigabyte Z490I Aorus Ultra Socket 1200 ATX код: 21314

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовив материнську плату Gigabyte Z490I Aorus Ultra Socket 1200 ATX код: 21314 на сайті магазину CACTUS, за пів години дзвонить консультант з проханням скинути передоплату! Кому, як, навіщо, якщо на сайті під час замовлення є можливість вибрати спосіб оплати?
Відповідь представника «CACTUS»
и вам спасиб что купили у нас товар по самой низкой цене в мире. для вас стараемся.
Антон Менчук не рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Фен стайлер Dyson, Фен-мультистайлер Dyson Airwrap Complete Nickel/Fuchsia (310733-01), Замовлення №cab00277771

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Жесть(( не буду связываться от греха подальше. Спасибо за отзыв!
8 липня 2023 Відповісти
Ярослав Ткаченко не рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Купив: Смартфон realme C25Y 4/128GB Metal Grey

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовив телефон з частковою передоплатою 600 грн від 6000, кактус затримали доставку приблизно на два тижні, підняли ціну до 6300 і додатково навіть не повідомлюючи мене втюхали послугу на 200 гривень, якщо повертати замовлення то передоплату не повернуть, факт того що при частковій передоплаті підіймають ціну= шок. Нікому не рекомендую купувати у цьому інтернет магазині у цілях заощадити, бо вони обов'язково знайдуть як у вас забрати по більше грошей.
8 липня 2023 Відповісти
Zona PC не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2022

Купив: ASRock B550M PHANTOM GAMING 4

Не сподобалося: повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Перед плату повернули.
1 грудня 2022 Відповісти
Дякую за повчальний відгук:) цікава контора
8 липня 2023 Відповісти
Артем Петренко не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A04 4/64GB Copper (SM-A045FZCG)

Сподобалося: відповідність ціни

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Просят предоплату 50% от стоимости товара,который самовывозом планировал забрать в магазине! Такого нет ни в одной торговой сети! Считаю это очень неудобно.
Александр Дуп не рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Хотів купити: ПЛАНШЕТ XIAOMI REDMI PAD 6/128GB

Сподобалося: відповідність ціни

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Отказались продавать планшет с самовывозом с магазина и с полной оплатой в магазине, но предложили сделать предоплату 50-100%.
Andron_Pl не рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Хотів купити: Монітор Philips 242V8LA/00

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Заказ сделал ещё вчера. Номер заказа магазин не выдаёт. Сегодня вечером сам позвонил, т.к. никто мне так и не перезвонил. Цена была на сайте около 5000грн, сегодня менеджер озвучил 7500 !!! Никому не советую связываться с этим магазином....
Jane Stepanchuk рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: ИБП FrimeCom VP-600, Замовлення №274843

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Дуже допоміг менеджер Андрій із підбором необхідних девайсів. Поставився з розумінням до нетривіальних потреб. Щиро дякую і бажаю вселяких успіхів!