Max Shevchenko рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Комп'ютерний стіл AOKE Tiny Desk 2 138х80 Білий / Сірий (ADTA2-WH-GR-138-80), Замовлення №231076416

Відповідь представника «kupistul.ua»
Добрий ранок, Максим. Дякуємо за вашу позитивну оцінку нашого сервісу і ваш відгук. Ми завжди стараємось робити усе від нас можливе для того, щоб у клієнта залишились лише позитивні враження після звернення у наш магазин. Приємної експлуатації.
Олеся Чернишева не рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Набір меблів Валенсія, Замовлення №68722510

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

В них не можно повернути товар, передоплата не вертається. А також вони хочуть брати 1000 грн за зборку банкетки для взуття, бо все інше вони не збирають і не підвішують до стіни, ні дзеркало ні вішалку, а також планка з крючками погано тримається. Все прийшлось самим прикручивати. Виглядає гарно, але обслуговування та те що вони не приймають свій товар обратно, це не законно.
Відповідь представника «kupistul.ua»
Добрий день, Олеся. Нам дуже шкода, що відсутність можливості прикріпити дзеркало на стіну залишило такі негативні враження про роботу з нашою компанією. Наші фахівці не мають відповідних компетенцій щодо кріплення будь-яких предметів меблів або освітлення на стіну, тим більше для цього потрібен спеціальний інструмент. Ми спеціалізуємося на продажу, доставці, занесенні та збиранні меблів, освітлення та інших товарів для дому та офісу. Для вирішення ситуації: 1. В день доставки ввечері вам було запропоновано погодити повернення, як виняток із правил, незважаючи на те, що товар виготовлявся за індивідуальним замовленням і обміну та поверненню не підлягав, про що ми вас попереджали ще під час оформлення замовлення. 2. Враховуючи ваші негативні враження ми зробили для вас збірку банкетки та вішалки безкоштовно (які були зібрані на виробництві для пришвидшення доставки та економії вашого часу). 3. Розуміючи, що ми дійсно вас не попередили про те, що ми не займаємося кріпленням дзеркала на стіну ми запропонували знайти спеціаліста або оплатити послуги кріплення. І в результаті додатково компенсували вам ще 10% від вартості замовлення. Ми одна з небагатьох компаній, яка здійснює безкоштовну доставку та занесення меблів в Києві і ми завжди стараємось робити усе від нас можливе, щоб покупець залишився задоволеним після звернення у наш магазин. У будь-якому випадку, дякуємо вам за ваш відгук. Ми зробимо для себе висновки з даної ситуації, щоб стати ще кращими і не допустити виникнення подібного у майбутньому. Гарного дня та гарної екплуатації!
Олександр рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Барний стілець Nord B PR, Замовлення №231075797

двічі замовляв в цьому магазині і обидва рази залишився задоволеним. Вчасно передзвонюють уточнюючи деталі і завжди отримую замовлення в обговорені строки. рекомендую.
Відповідь представника «kupistul.ua»
Добрий ранок, Олександр. Дякуємо за ваш вибір та позитивну оцінку нашого сервісу. Гарної та комфортної експлуатації!
Vlad Poleshchuk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 жовтня 2023

Купив: Крісло геймерське Darkside PRO Чорний, Alcantara Black, Замовлення №1080

Замовляв крісло, під час розпакування помітив поріз (на пошті перевіряв цілісність пакування, так як елементи запаковано в плівку). Два тижня магазин вирішував питання щодо рекламації, в результаті у заміні відмовлено, на останні повідомлення не відписують.
UPD: магазин зв'язався та зробив знижку (10%)
20 жовтня 2023 Відповісти
dzhakoza не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 січня 2022

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Special4You ExtremeRace with footrest black/white (E4732)

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Купил себе кресло на этом сайте, паковали 4 дня. В итоге через неделю использования кресло начало жутко скрипеть, спинка не держалась, а проваливалась назад из-за чего спина была неровная, всё начало шататься, когда потом открыл замки, то увидел материал ужаснейшего изготовления и будто его использовали, и самое ужасное, то что каркас был ржавый, В "НОВОМ КРЕСЛЕ". Очень разочарован, не покупайте здесь больше
Відповідь представника «kupistul.ua»
Добрый день. Кресла этого производителя реализуются большим количеством магазинов и ранее нареканий на качество производства от наших клиентов не было. Так как товар отправляется в заводской коробке и в разобранном виде - выявить дефекты изделия можно лишь при полной распаковке перед сборкой либо в процессе эксплуатации (как в вашем случае). После обращения в наш сервисный центр кресло было принято на возврат и проблема клиента была решена.
Victoria Kalmikova рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: Стул N-20-8 Молочный (23184936)

Стулья хорошие качественные все пазы совпадают, все отлично. Стулья чудесные, магазину спасибо. По експлуатации будем смотреть, но думаю все будет замечательно. Заказ сделан через корзину и + общалась через телеграм. Единственное что отправка при наложенном платеже только после оплаты 20% стоимости, я этого нигде не прочитала, а выяснила при общении в телеграмм с консультантом. Но думаю это не проблема и возможно я пропустила эту информацию когда смотрела. Итог я довольна всем!
Відповідь представника «kupistul.ua»
Доброе утро, Виктория. Спасибо за обращение в наш магазин и за положительный отзыв. Хорошей и долгой эксплуатации! Условия отправки по Украине прописаны у нас на сайте в соответствующем разделе: https://kupistul.ua/oplata-i-dostavka
Elena 1 рекомендує цей магазин
21 січня 2021

Купив: Стiлець Rose сiрий, Замовлення №72461230

Заказ прошел быстро,грамотно и с учётом всех пожеланий.Встретила профессиональную(!) команду сотрудников этого магазина,которые мгновенно реагируют на непредвиденные обстоятельства и делают все возможное с их стороны,чтобы покупатель остался доволен. Спасибо! Я не разочарована!)
Відповідь представника «kupistul.ua»
Доброе утро, Елена. Спасибо за обращение в наш магазин и за положительный отзыв. Хорошей эксплуатации!
AlexB1991 рекомендує цей магазин
5 січня 2021

Купив: Крісло Hip-hop HB LE-A, Замовлення №36130

Заказывал кресло ребенку и супруге к Новому году на подарок. Переживал, что не успеют изготовить, так как заказал в последний момент. Доставили и собрали товар в срок. При подборе кресел менеджер Виктор помог определится с моделью и цветом, за что ему отдельное спасибо. Однозначно рекомендую!
Відповідь представника «kupistul.ua»
Доброе утро, Александр. Спасибо за обращение в наш магазин и за положительный отзыв. Хорошей эксплуатации!
A A рекомендує цей магазин
5 січня 2021

Хотів купити: Стілець Roger світлосірий, Замовлення №37477

Відповідь представника «kupistul.ua»
Доброго ранку, Андрій. Дякуємо, що обрали kupistul.ua. Ми завжди намагаємось робити усе можливе, щоб наші клієнти були задоволені після звернення до нашого магазину, і навіть коли виникла така ситуація - вирішуємо її максимально швидко, так як цінуємо час клієнтів. Дякуємо за зворотній зв'язок. Гарного дня!
Iurii Golskyi рекомендує цей магазин
8 грудня 2020

Купив: КРІСЛО ХОРНЕТ PL RL ЧОРНИЙ, ЕКОШКІРА ЧЕРВОНИЙ, Замовлення №201135743

P.S. Дякую, hotline.ua за можливість розміщення відгуку. Сьогодні зі мною звʼязався представник магазину та ввічливо вирішили всі питання по доукомплектування. Вина в цьому, на виробнику. Саме виробник кладе таку комплектацію. Перевірили декілька комплектів. З приводу неопублікування відгуку, повідомили, що модератор захворів і не зміг вчасно опублікувати. Тому зважаючи на ці обставини, магазин можу рекомендувати.
9 грудня 2020 Відповісти