Andrii Tymchuk рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Гіроскутер Ninebot Mini Pro White, Замовлення №5223

Замовив гіроскутер Ninebot Mini PRO White,звязались швидко,відправили в день замовлення. Якістю товара задоволенний,ціна відповідала заявленній Рекомендую цей магазин
Егор Матвиенко рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Достойный магазин с довольно обширным выбором. Меня интересовал недорогой гироскутер. Проконсультировался с продавцом и купил гироскутер Ninebot Mini Pro Black. Доставили на следующий день после заказа. В целом качественная модель с хорошим аккумулятором.
romul23 рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Гіроскутер Ninebot Mini Pro White, Замовлення №14326

Отличный магазин с доброжелательным персоналом. Купил здесь по скидке довольно качественный гироскутер. Работает пока без проблем. Очень доволен. Магазин рекомендую.
Григорий Рублев рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Ninebot MAX, Замовлення №12856

Нормальный магазин с оперативной доставкой. Хочу поблагодарить консультанта за помощь в выборе гироскутера. Рекомендую.
Sterh рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Електросамокат Ninebot P65E (AA.00.0012.48), Замовлення №D11319

VitjaMin S рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 вересня 2023

Хотів купити: ЭЛЕКТРОСАМОКАТЫ Электросамокат Segway-Ninebot E2 E

Представник магазину «Ninebot Ukraine»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди стараємось надавати якісну консультацію аби клієнт був задоволений
Green Lion рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Електросамокат KickScooter MAX G30P, Замовлення №1

Одразу передзвонили підтвердили замовлення та зарезервували В цей же день забрав самовивозом, ніяк передоплат, по факту приїхав, сплатив та забрав Дали чек з усією інформацією, пояснили по гарантії. Приємно поспілкувались ще й знижку зробили. Самокатом також задоволений, все запаковано, у плівках, активував вже дома, проїхав тренувальний кілометр та вже після цього розблокувалась максимальна швидкість, тому немає сумнівів, що він новий.
Відповідь представника «Ninebot Ukraine»
Дякуємо за Ваш відгук! У нас на сайті представлені акційні позиції - завітайте
Влад рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: KickScooter MAX G30P, Замовлення №11859343

Давно хотів собі електросамокат, щоб можна було легше переміщатися містом. Замовив на сайті, швидко подзвонив менеджер, на наступний день забрав із пошти і заплатив. Гарненький, швидкенький і гарненький. Рекомендую магазин
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що все сподобалось
26 вересня 2023 Відповісти
Виталий Угрин не рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Хотів купити: Електросамокат Ninebot P65E (AA.00.0012.48)

Були деякі питання по моделі Ninebot Segway P65, писав, замовив дзвінок, але на жаль так і ніхто не відписав і не зателефонував. Склалось не зовсім хороше враження і зникло бажання, щось тут купувати.
Представник магазину «Ninebot Ukraine»
Дякуємо за Ваш відгук, Віталій! Іноді форми зворотнього дзвінка не працюють. Рекомендуємо відразу телефонувати на номери вказані на сайті
Александр Солонин рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Електросамокат Ninebot KickScooter MAX G30P, Замовлення №27156

Мені все сподобалось. Відбулося швидко, професійно. уточнили мій вибір, так мовити "узаконили". Приїхало Диво! Сина другий день нема вдома! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Представник магазину «Ninebot Ukraine»
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді вас бачити знову)