Ціна збігалась із заявленою на hotline
Roman Huz' рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: НАДУВНИЙ ДИТЯЧИЙ БАСЕЙН BESTWAY 53052 FANTASTIC AQUARIUM 239Х206X86 СМ БЛАКИТНИЙ, Замовлення №219603-001

Дякую магазину за гарний товар.
Саша Ойцин рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Підодіяльник та 2 наволочки, Замовлення №222199

Якісь товару чудова, рекомендую
Andreas не рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: САДОВИЙ КАМІН-ГРИЛЬ GARDEN LINE, Замовлення №44614

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

MajaEro рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Дитяче крісло , Замовлення №45660

Чудовий магазин. Все супер! Успіхів!
Lena Komlyk рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Стелаж Chomik, Замовлення №222331

Менеджер дуже швидко зв?язався та швидко відправили, стелаж дуже гарний та зручний у збірці (було наявне все необхідне), приємне спілкування з магазином та якісний товар
Марія Случик рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: сервірувальна дошка Chomik Дошка для сервірування з кришкою 20x13,5x6,5 см | Дерево / Прозорий (MUT2360), Замовлення №222201

Виктория Виктория рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Контейнер для одягу Stuk, Замовлення №221993

Канал МБ рекомендує цей магазин
19 червня 2024

Купив: садові меблі, Замовлення №45315

Зручні меблі, легкі у збиранні. Цей магазин єдині, хто зміг запропонувати бажану кількість позицій з комплекту меблів. Швидко доставили товар
ILONA RUDEI рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Крісло м\'яке Mebel Elit VINCENT Кремовий ME.VINCENT/KR/V/FW , Замовлення №221685

замовлення приймала менеджер Альона , дуже швидко та якісно прийняла замовлення та надала консультацію, товар відповідає вказаному фото на сайті
Daria Lisovenko рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Купив: Шезлонг Garden Line ZUM6423 Темно-коричневий, Замовлення №220825

Чудовий магазин і якісний товар!