marapupa рекомендує цей магазин
16 квітня 2018

Купив: разные товары

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук і оцінку роботи нашого інтернет-магазину. Ми дуже цінуємо це, і завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів!
Klerikg не рекомендує цей магазин
20 березня 2018

Хотів купити: Gigabyte WindForce GTX1050Ti 4Gb 128bit GDDR5 (GV-N105TWF2-4GD)

Не сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Ціна не відповідає заявленій на Hotline! Не рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Доброго дня. Справа в тому, ціни спочатку змінюються в інтернет магазині, а вже згодом витягуються на hotline. Можливо Ви саме попали в цей невеличкий проміжок часу коли, ще не відбулась синхронізація. Приносимо свої вибачення. Будемо раді вподальшому працювати з Вами
Alex рекомендує цей магазин
25 лютого 2018

Купив: Термопаста Noctua NT-H1, Материнська плата MSI Z370 SLI PLUS, Процесор Intel Core i5-8600K (BX80684I58600K), Замовлення №2175

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення через корзину

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Доброго дня. Ми працюємо над розширенням/покращенням функціоналу інтернет-магазину. Дякуємо за ваш відгук. Будемо раді працювати в подальшому з Вами
Степан Б не рекомендує цей магазин
19 січня 2018

Хотів купити: Телефон леново

Сподобалося: відповідність ціни

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Зробив замовлення 9 січня і мене просто ігнорували, нагадав про себе 19 січня, через десять днів, так і не передзвонили, очевидно людям не потрібні гроші, а раз не потрібні то не купуйте в них. БЕЗВІДПОВІДАЛЬНИЙ МАГАЗИН
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Доброго дня. До вас телефонували на протязі дня 9 січня, Ви на жаль не підіймали слухавку. Дякуємо за відгук. Будемо раді працювати вподальшому з вами.
Доставка в них трохи довга.
20 лютого 2018 Відповісти