Ціна збігалась із заявленою на hotline
AlexDeFreDDy рекомендує цей магазин
20 липня 2024 На модерації

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue, Замовлення №230138

Заказал данный планшет на подарок ребенку. Обязательно заказывайте звонок менеджера для уточнения сроков доставки. Планшет пришел в указанные сроки. Заводская пленка и упаковка не вскрывались, что очень приятно. Цена товара почти самая низкая оказалась по рынку. Остался доволен, теперь еще и жена захотела такой же планшет;), буду брать тут же).
Dmytro не рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Зарядна станція Bluetti AC200P, Замовлення №227971

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

виталий К не рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Хотів купити: Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Gray

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Віталій, деталізуйте будь ласка. Надайте номер замовлення, що саме не сподобалось і т д ?
Тарас Мулька рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №226194

Дякую, придбав цей чудовий пристрій, все швидко та якісно, менеджер Христина це окрема похвала
Tommy Helltriger не рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Зарядна станція Choetech Portable Power Station 300W (BS002), Замовлення №218465

Товар перестав працювати не пройшло 14 днів повернув на сервіс відповіли в відмові сказали що товар був вскритий і що вони не ремонтують коли почав возмущатись почали мене ігнорити жду відповіді від них вже тиждень Не рекомендую даний магазин
Так мене далі ігнорять просто відправли назад неробочий товар ніколи не купляйте тут товари
8 липня 2024 Відповісти
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Хотів купити: ДБЖ безперервної дії (Online) APC Smart-UPS SRT 6000VA (SRT6KXLI)

на хотлайн вказано доставка безкоштовно.на сайті продавця доставка платна
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Олекса, доставка безкоштовна у наші магазини мережі. А також безкоштовна доставка діє коли вартість покупки перевишує 1000 грн і товар оплачений на сайті заздалегідь. Гарного Вам і спокійного дня. Все буде Україна!
Рудківський Богдан рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: BLUETTI AC2P, Зарядна станція BLUETTI AC2P, Замовлення №226353

Замовив вчора, сьогодні вранці вже забрав з Нової Пошти. Станція - нова, зроблена під європейський ринок, гарантія - 1 місяць, але з огляду на хорошу якість пристрою, при коректному використанні все має бути ок. Сервіс гарний - перетелефонували, підтвердили, оперативно відправили. Ціна - зараз одна з найнижчих на ринку, працює оплата частинами від банків - без підвищення ціни чи додаткових обов'язкових послуг, як в деяких інших місцях. Рекомендую
Евгений Евгений не рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Хотів купити: Смартфон Tecno Spark Go 2024 (BG6) 4/128GB Gravity Black (4894947010538)

Вказують одну ціну, насправді інша, не рекомендую
Stasnislav не рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Миша HATOR Pulsar Essential Black (HTM-312), Замовлення №224854

На коробці було відкрито пломбу, миша з незначними слідами використання. На сайті не було вказано що це вітринний/уцінений товар. Поки що працює, але магазин рекомендувати не можу.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Stasnislav, наи прикро, що так трапилось саме з вашим замовленням. на майбутнє радимо Вам оглядати товар при отиманні. Надіємось Ви оцінили товар і успішно ним користуєтесь. І сама коробка вже немає для Вас такого важливого значення. Мирного нам всім неба! Усіх Вам гараздів!
gveniar рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Мобільний телефон Nokia 130 Dual Sim 2023 Dark Blue, Замовлення №219099

Як на мене,то все як має бути в гарному магазині:подзвонив,підтвердили наявність та ціну,оплатив.телефон відправили в цей же день.Отримав на почті,з товаром все гаразд.Дякую магазину за чудову роботу.