Харабет Ян рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: ремінець Ремінець for Watch 45mm - Sport Band Midnight - Regular (MKUQ3), Замовлення №00000010640

Чудовий магазин, купляю в них всю електроніку вже кілька років і ніколи не було проблем. Найшвидші терміни відвантаження замовлення, прекрасний сервіс.
Сабецкий Ян рекомендує цей магазин
24 лютого 2024 На модерації

Купив: Чохол для смартфона MagEZ Case 4 StarPeak для Apple iPhone 15 Pro Max Over The Horizon (KI1502POTH), Замовлення №00000010241

Продавець дуже відповідальний - відправив товар у день замовлення. Покупкою я задоволений, товар саме такий, яким і очікувався. Дякую!
Черман Саша рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Чохол для смартфона iPhone 13 Pro Clear Case with MagSafe (MM2Y3), Замовлення №00000009809

Зв'язатись швидко. Відправили в день замовлення. Товар відповідає заявленому. Все сподобалось. Рекомендую.
Пугач Вадим рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Natural Titanium (MU683), Замовлення №00000009445

Дякую магазину eStore за якісний товар та гарне обслуговування. Багато років гаджети купую тільки тут та всім рекомендую.
Konstantin Zelin рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій MagSafe Duo Charger (MHXF3), Замовлення №00000007220

Все пройшло супер Гарний сервіс , вигідна ціна , швидка доставка , дякую дуже )
Митрюшин Олег рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: iPhone 11 64Gb Black, Замовлення №00000007063

На момент покупки була найнижча ціна, відправили в день замовлення. Гарантію і чеки також надають. Рекомендую!
Евлахина Вика рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №00000006107

Замовила телефон в цьому магазині, дуже сподобалось що на мою заявку відреагували швидко та якісно. Буду реомендувати магазин.
Rostik Rem рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №00000006006

Зателефонували через 5 хв після оформлення замовлення. Доставили вчасно, телефон, як я і очікував, крутий та працює без нарікань.
Омильчук Саша рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій GaN5 Fast Charger (mini) 1C 20W White (CCGN050102), Замовлення №00000005793

Хочу сказати дякую, замовив і наступного дня забрав товар, жодних проблем, все чітко та швидко, рекомендую!
Головина Варя рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Блок живлення для ноутбука 140W USB-C Power Adapter (MLYU3), Замовлення №00000005317

Від замовлення товару на сайті та до отримання все пройшло гладко. Дякую вашій команді за такий сервіс, і більше вам хороших покупців.