Ціна збігалась із заявленою на hotline
Вознюк Вікторія рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Black (MT1M3), Замовлення №00000035615

Замовлення виконали швидко. На питання продавець відповідав чемно і компетентно. Навіть кур'єр класний) Дякую!
Малай Игорь рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C 1m White (MLWJ3, MT0H3), Замовлення №00000034961

Замовлення виконано у короткі терміни. Приємний фідбек. Рекомендую!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Ваша позитивна оцінка є для нас найбільшою нагородою! Для нас дуже важливо, щоб кожен клієнт отримував тільки найкращі продукти та обслуговування. До нових зустрічей в eStore.ua
Супруненко Ян рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №00000034657

Класний магазин! Ціни дешеві ніж будь де! Швидке обслуговування, чемні продавці.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Задоволені клієнти - наш головний пріоритет! Дякуємо, що обрали нас, не забудьте знову завітати для здійснення нових покупок. До нових зустрічей в eStore.ua
Стас Шелест рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000034477

Я дуже задоволений. Можу сміливо рекомендувати цей магазин, оперативний зворотний зв'язок, товар наданий у кращому вигляді.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваші добрі слова. Наша команда завжди працює на результат і старається зробити покупку максимально комфортною для вас. До нових зустрічей в eStore.ua
Казанцев Женя рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №00000033975

Доволі швидко доставили, все чудово запаковано, дякую! Надійний магазин!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Ми завжди стараємося надавати тільки найкращий сервіс і якісні товари. Команда eStore.ua, бажає вам гарного дня.
Lesnik Dasha рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: iPhone 15 128GB , Замовлення №00000033803

Надзвичайно ввічливий персонал і швидке обслуговування. Дуже задоволена і буду радити цей магазин своїм друзям.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Нам дуже приємно чути такі гарні слова від наших клієнтів. Наша команда завжди працює на результат і старається зробити покупку максимально комфортною для вас. До нових зустрічей в eStore.ua
Бодунов Виктор рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB White Titanium (MTUW3), Замовлення №00000033424

Чудовий магазин, доставили айфон швидко. Зробили все чітко. Одразу відповідають на повідомлення. Ніяких проблем.
Рабiн Алексей рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe - Taupe (MT4W3), Замовлення №00000033329

Все супер, отримав саме те, що замовив. Чемно, оперативно, все вчасно та чітко.
Рыбка Иван рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №00000033197

Купив навушники в цьому магазині, все пройшло чудово, обирав за відгуками - дешевше ніж в більшості магазинів. Відправили в обіцяний термін. Покупкою задоволений.
ХанинаСабина рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: ремінець Apple Starlight Sport Band S/M для Watch 38/40/41mm (MPLQ3), Замовлення №00000032966

Крутий магазин, годинник був в наявності та по актуальній ціні. Дуже круті робітники у магазині, все швидко та максимально доброзичливо, було дуже приємно спілкуватись. Рекомендую!