Ціна збігалась із заявленою на hotline
Виталий Красюк не рекомендує цей магазин

Купив: Стартовий пакет Power SIM, Замовлення №000859629

Стартовий пакет Power SIM виявилася не робоча. Техпідтримка не вирішила проблему. В салоні купив іншу, все запрацювало.
Interim рекомендує цей магазин

Купив: Навушники без мікрофону Sony MDR-EX15LP Black, Замовлення №000680422

Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Дякуємо, що залишили відгук. Завжи Вам раді.
Олексій Д рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №000860441

Дякую магазину Vodafone. Щвидка доставка. Приємна ціна. Оригінальність товару. Однозначно рекомендую.
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Вдячні за Ваш відгук про нашу роботу!
dehot рекомендує цей магазин

Купив: Навушники з мікрофоном Acme BH203 4770070879436, Замовлення №000860182

Олена12 не рекомендує цей магазин
25 липня 2024

Купив: Павербак, Замовлення №000862179

Відповідь представника «Vodafone»
Олено, доброго дня. Приносимо вибачення щодо ситуації, що склалась. Запит від Вас ми отримали, в роботі. Дякуємо за звернення.
Руслан Дорош не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №000860895

При покупці не повідомили, що товар вже був у використанні чи на вітрині. Купував на подарунок і був дуже спантеличений, що у людини в телефоні вже відображається колонка з назвою JBL (Евгения) а батарея майже не тримає заряд. Не рекомендую магазин
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Руслане, приносимо свої вибачення. Дякуємо за звернення, перевіримо ситуацію, аби таке більше не могло статися. Оскільки товар Ви придбали в магазині, Ви можете звернутися протягом 14 днів в цей магазин для повернення.
Вадим Л, рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Pover Sim, Сим карта, Замовлення №000862470

Все добре,дякую
Вдячні за відгук!
Yaroslav Sage рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Sim, U, Замовлення №000860372

Все гаразд. Але смс про надання відгуку прийшла напів другої ночі проти понеділка, іншого часу немає? Майте совість.
Tetiana Presniuk рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: TTEC ReCharger Mega LCD 50000mAh Black (2BB197S), Зовнішній акумулятор (павербанк) TTEC ReCharger Mega LCD 50000mAh Black (2BB197S), Замовлення №000855073

Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! Вдячні за відгук.
MS не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Choetech B653 20000mAh QC PD 45W Black (B653-CCBK), Замовлення №000858578

Купив павербанк- приїхав вздутий. Зараз вирішую питання з поверненням, відгук потім доповню. Станом на зараз- чекаю на лист з інструкціями, після дзвінка на гарячу лінію. Добу чекаю, мабуть зв'язок поганий, чи ще щось
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Лист з інструкцією надіслали. Дякуємо за звернення!