Богдан Маковецкий рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Стіл ікеа, Замовлення №278525312

Хороший магазин, рекомендую
юля незнахина рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Етажерка VESKEN IKEA 403 078.66, Замовлення №270565622

Купила етажерку Ікея, бо знайшла в цьому магазині найпривабливішу ціну. Але й якість товару та якість обслуговування були на висоті. Дуже рекомендую цей магазин. І сама за потребою буду надалі купувати саме тут.
Андрій рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Ігровий стіл UTESPELARE IKEA 405.076.29, Замовлення №274315358

Товар був у наявності і прийшов швидко. Сам стіл збирається без труднощів, є 2 варіанта щакріплення стільниці та декілька положень висоти. Особливо подобається наявність сітки для кабельменеджменту.
Abigail Hrishka рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Стілець для годування ANTILOP IKEA, Замовлення №276257420

Дуже задоволені!
Микита Бібік рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Геймерське крісло MATCHSPEL IKEA 805.076.08, Замовлення №268306763

Під час підтвердження замовлення оператор був уважний. Замовлення було виконано швидко. Товар відповідає опису. Крісло ергономічне. Найбільш зручне, для своєї ціни, для людей з великим зростом.
Irina Zhachek рекомендує цей магазин

Купив: Маленька шафа для ванної, замовлення №000195039, Замовлення №000195039

Інструкція для складання шафи зручна, впоралася жінка. Гарно вписалася в інтер'єр ванної кімнати. Приємно було спілкуватися з менеджером магазину. Пропоную магазин покупцям.
Юлия Литвин рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Візок NISSAFORS IKEA 203.997.77, Підставки HEAT IKEA 870.777.00, Замовлення №276532857

Мій номер замовлення 276532857, замовлення прийшло швидко, ціни актуальні, візок та підставки дуже якісні, рекомендую цей магазин іншим
Taras Tarhanskyi рекомендує цей магазин

Купив: Офісне крісло для персоналу MARKUS (702.611.50), Замовлення №269891836

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Сподобалось обслуговування
Валя Самардак рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Угловая полка, Замовлення №276387710

Наталія7 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Етажерка VESKEN IKEA 403.078.66, Замовлення №265314791

Швидко зв'язались, вчасно доставили. Товар відповідає своїм характеристикам.