Irina Zhachek рекомендує цей магазин

Купив: Маленька шафа для ванної, замовлення №000195039, Замовлення №000195039

Інструкція для складання шафи зручна, впоралася жінка. Гарно вписалася в інтер'єр ванної кімнати. Приємно було спілкуватися з менеджером магазину. Пропоную магазин покупцям.
Юлия Литвин рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Візок NISSAFORS IKEA 203.997.77, Підставки HEAT IKEA 870.777.00, Замовлення №276532857

Мій номер замовлення 276532857, замовлення прийшло швидко, ціни актуальні, візок та підставки дуже якісні, рекомендую цей магазин іншим
Taras Tarhanskyi рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Офісне крісло для персоналу IKEA MARKUS (702.611.50), Замовлення №269891836

Сподобалось обслуговування
Валя Самардак рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Угловая полка, Замовлення №276387710

Наталія7 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Етажерка VESKEN IKEA 403.078.66, Замовлення №265314791

Швидко зв'язались, вчасно доставили. Товар відповідає своїм характеристикам.
FXDuke рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Офісне крісло для персоналу IKEA MARKUS (105.218.58), Замовлення №266133591

Игорь Орманжи рекомендує цей магазин

Купив: Сиденье для унитаза TOSSIG IKEA 102.727.88, Замовлення №264260676

Не перший товар куплений у цьому магазині) Рекомендую скуплятися саме тут)) швидка доставка та швидкий обратний зв'язок)
Ілля Піскунов рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Офісне крісло для персоналу IKEA MARKUS (702.611.50), Замовлення №266568133

Придбав офісний стілець Мarcus. Користуюся вже 3 місяці. Зауважень немає.
Alex Peryan рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Офісне крісло для персоналу IKEA MATCHSPEL (805.076.08), Замовлення №268572270

DmytroV рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Вішалка RIGGA IKEA 502.316.30, Замовлення №269427149

Рекомендую. Ціна, опис, наявність відповідали дійсності