Ціна збігалась із заявленою на hotline
Oleh Novikov рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Кондиционер , Замовлення №240722-0003

Андрій рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Дренажний насос SICCOM ECO Flowatch (DE05LCC190), Замовлення №240612-0002

fotofaust рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: TKS Adele TKS-10A2W, Спліт-система TKS Adele TKS-10A2W, Замовлення №240709-0003

Приємно вражений! Якщо буду купувати кондиціонер ще, замовлю тут.
Roman рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Акумулятор для ДБЖ EcoWatt LiFePO4 Smart BMS 12.8V 100Ah, Замовлення №467

Незважаючи на те, що товар довелось повернути по нашій помилці, роботою з магазином більш ніж задоволений. Дуже рекомендую, абсолютно позитивний досвід.
Philip Vasilchenko рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Осушувач повітря TCL DEM50EB, Замовлення №240602-0003

Осушувач топ, збирає повний бак кожну ніч. Шкодую що не купив ще на етапі будівництва. Магазин рекомендую, забрав само вивозом в той же день
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дякуємо за відгук! Раді, що звернулись до нас!
Артем рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S12FTXF2-NG, Замовлення №7026

Магазин рекомендую - швидко та професійно надали консультацію щодо товару, допомогли обрати саме те, що мені було потрібно і за хорошу ціну. Доставили в обумовлені строки, без будь-яких попередніх оплат. Змонтували швидко і якісно, на максимально професійному рівні.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Артем, дуже вдячні Вам за відгук та замовлення!
Soffi Toisa рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Кондиционер Grunhelm GAC-07GH-I, Замовлення №240523-0007

Отправка быстрая. Товар соответствует на 100%. Спасибо, что работаете по программе Є відновлення.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Щиро дякуємо за відгук! Раді, що звернулись саме до нас!
VadIX рекомендує цей магазин
1 червня 2024

Купив: Блок безперебійного живлення Step4Net UPS-1800W-24V , БЕЗПЕРЕБОЙНИК Step4Net UPS-1800W-24V , Замовлення №240516-0004

Пока не подключил. Доставка супер.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дякуємо Вам за відгук та замовлення!
Геннадий Игнатенко рекомендує цей магазин
18 травня 2024

Купив: CH-S12FTXLA2-NG, CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №240428-0001

Кондиционеры супер, рекомендую этот магазин, продавцы вежливые, обслуживание на высоте.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже вдячні Вам за відгук, раді, що звернулись саме до нас!
Лєра рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: кондиціонер Grunhelm GAC-09GH , Замовлення № 240329-0003

Все чітко, швидко, професійно. Був момент, що не працював кондиціонер, але дуже швидко вирішили . Дуже дякую магазину і майстрам за чудову роботу .
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Щиро дякуємо Вам за відгук та замовлення!