Dima Kashak не рекомендує цей магазин
17 червня 2020

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray 2020 (MWP42)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Buyer's Note рекомендує цей магазин
8 червня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 7 32GB Black (MN8X2)

Купував телефон. Ціни вигідні, консультат в чаті на сайті надав потрібну інформацію. Оперативно оформив замовлення та узгодив деталі покупки. Розгорнута мережа салонів.
Дима Кривенко не рекомендує цей магазин
4 червня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2), Замовлення №9369

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня, Дмитро. Фізичне пошкодження пристрою, котре було спричинено користуванням пристрою, не підпадає під гарантійне обслуговування та заміну. В даному випадку подряпина (а саме подряпина, а не тріщина) зв'явилась в наслідок користування. Нам жаль, що склалась така ситуація, проте екран телефон не є захищеним від усього. Саме тому ми радимо користуватись захисним склом. Дякуємо за Ваш відгук.
В даному випадку тріщина і це добре видно зв'явилась не в наслідок користування, тому що я ним не користувався, не встиг покористуватися, те що ви відписуєтеся то зрозуміло !!!!!!!!!
4 червня 2020 Відповісти
V. Piskun рекомендує цей магазин
18 травня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (MWC62/MWCL2), Замовлення №8715

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення через корзину

Купувала у Ябко свій новий 11 Pro 64 у зеленому кольорі, перед тим також купувала 7 128 блек. Все як завжди на вищому рівні. Принести у магазин, який я хотіла, все про телефон розказали, допомогли налаштувати. Мені завжди приємно у них купувати, вони цінують своїх клієнтів.
Дякуємо за відгук :)
Дмитро не рекомендує цей магазин
8 травня 2020

Купив: AirPods Pro (MWP22)

Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня. Як повідомлялось Вам раніше — лівий та правий навушники замінять, на що Ви надали відмову. Нам дуже прикро, що сталась дана ситуація.
Продавець відмовився робити заміну після проведення діагностики та після відвідування магазину мною особисто. Після чого з моєї сторони було прийнято рішення про повернення коштів, питання заміни більше неактуальне і було запропоноване продавцем тільки після 5-го дня з моменту купівлі. В даний момент мій юрист займається поданням позову на продавця з чіткою вимогою - повернення коштів. Продавець "Ябко" зовсім не цінує час клієнта, вкрай НЕ рекомендую замовляти в даному магазині.
22 травня 2020 Відповісти
Vladislav Bronevych не рекомендує цей магазин
17 квітня 2020

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Gold 2019 (MVFM2), Замовлення №187051

Сподобалося: наявність, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня, Владислав. Під час тестування Вашого ноутбука не було виявлено проблем. Цілком можливо, що проблема у Вас виникає через встановлені програми, VPN, режими модему, тощо. Будемо раді допомогти із вирішенням проблеми, що у Вас виникла.