Gleb Solod рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Мікрофон петличний Sennheiser ME 2, Замовлення №29-Ф

Мікрофон отримав у зазначений термін. В роботі перевіряв, все супер, все влаштовує. Він відповідає опису. Одним словом рекомендую продавця!
Фазилова Лола рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: студійне освітлення Aputure Amaran P60C, Замовлення №21-к

Величезна подяка за якісне обслуговування. Рекомендую цей магазин!
Кушнир Варя рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Мікрофон петличний Rode VideoMicro II, Замовлення №18-СЛ

Швидко передзвонили, швидко відправили, чемно спілкувалсия, товар в заводському пакуванні, все просто супер!
Іван Ігнатов рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Чохол E-Image Harmony C10 (EB0917), Замовлення №9

Залишився задоволений обслуговуванням! У заявлений термін прийшов товар, оплачував попередньо повну суму, отримав цілий та не пошкоджений товар, все супер! Буду рекомендувати друзям цей магазин)
Лымарь Вова рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Мікрофон петличний BOYA BY-MM1, Замовлення №1225

Все сподобалось. Спілкування з менеджером дуже інформативне. Товар відправили дуже швидко. Все супер. Рекомендую!
Lesnik Dasha рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: підлоговий штатив E-Image EK610, Замовлення №95

Купила на подарунок штатив. Все чудово, швидко і професійно. Щиро дякую!
Виктор Кацупа рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Мікрофон петличний Simorr Wave L1 3.5mm Lavalier Microphone, Замовлення №78-ВЛ

Перед покупкою мікрофона почитав відгуки та вирішив замовити в цьому магазині. Тим паче ціни тут дуже сподобались. Відправили наступного дня, посилка швидко доїхала. Отримав свій мікро в заводському пакуванні, перевірив одразу, все без жодних проблем і працює чудово. Також прислали чек.. Висновок: сервіс, відповідність інформації та вартості, спілкування - сподобалось.
Виктория рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: LED прожектор Aputure Amaran 150c, Замовлення №8856

Чудовий сервіс! Чудовий вибір, ціни хороші. Покупкою задоволена, буду тепер робити покупки в цьому магазині.
Вероника Иванченко рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Довгофокусний об'єктив Canon RF 100-500mm f/4,5-7,1 L IS USM (4112C005), Замовлення №8843

Рекомендую цей магазин. Дуже гарне обслуговування та ставлення до клієнтів. Цінують час кожного! Я знайшла в цьому магазині саме те що і шукала. По доставці та ціні все добре..
Игорь Телычко рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Объектив Panasonic Lumix S 85mm f/1.8, Замовлення №8815

Залишився задоволеним обслуговуванням в цьому магазині. Працюють професіонали! Замовив собі об'єктив. Швидко його доставили, новий та без пошкоджень. Проблем не виникло.