Ціна збігалась із заявленою на hotline
Костянтин рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №12634

Товар був в наявності, ціна відповідає дійсності. Самі запропонували показати і перевірити товар на місці і все показали. Надали чек і офіційний гарантійний талон.
Dimka_77 рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №12485

Приємно вражений якістю сервісу - враховуючи підвищений попит на товар - він був у наявності, замовлення забрав вже наступного дня - все чітко, у названі строки. Документи оформили, зареєстрував зарядну станцію на сайті Екофлоу - гарантія 5 років. Протестували основні функцій та відповіли на всі мої питання. Отримав задоволення від покупки завдяки такому сервісу.
Відповідь представника «AppleFun»
Дякуємо, що Ви поділилися своїми враженнями. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені якістю нашого сервісу та продукцією EcoFlow.
Eugene Tymoshenko не рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Замовив вчора із самовивозом. Телефонує менеджер. Кажу, що хочу забрати післязавтра(бо у відрядженні). Менеджер каже, не можу зарезервувати товар на два дні. Кажу, можу зробити передплату. Каже, ні, не можете. Ну, ок, кажу, у вас там безкоштовна доставка, поставьте її на післязавтра. Ні, так теж не можна. ?!?!
Відповідь представника «AppleFun»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук і за те, що поділилися своєю ситуацією. Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з незручностями під час замовлення. Хотіли б зазначити, що на нашому сайті вказано, що безкоштовної доставки у нас немає. А великий попит не дає можливість бронювати товар більше одного дня. Ми розуміємо, що це могло створити певні труднощі для вас, і приносимо вибачення за будь-які незручності. Ми завжди намагаємося вдосконалювати наші послуги та роботу з клієнтами. Ваш відгук дуже важливий для нас, і ми обов'язково розглянемо можливості для покращення. Якщо у вас є ще якісь питання або пропозиції, будь ласка, звертайтеся до нас, і ми будемо раді допомогти. Ще раз дякуємо за ваше терпіння та розуміння.
Natali Kravtsova рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №Номер замовлення № 12245

Відповідь представника «AppleFun»
Дякуємо за ваш детальний і позитивний відгук! Нам дуже приємно чути, що ви залишилися задоволені покупкою станції EcoFlow Delta 2 та якістю нашого обслуговування. Вибачаємося за тимчасову відсутність товару на складі, але раді, що змогли оперативно вирішити це питання. Сподіваємося бачити вас знову серед наших клієнтів.
Андрій рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Стайлер для довгого волосся Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long - Blue/Pink, Замовлення №21376

Замовляв в цьому магазині на подарунок дівчині,дуже задоволена!Велика вдячність!
Відповідь представника «AppleFun»
Ми прагнемо, щоб кожен наш клієнт знаходив у нас те, що шукає, і щоб процес покупки був максимально комфортним.
Степан рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Black (010-02805-13/03/74), Замовлення №21388

Надзвичайно ввічливий персонал і швидке обслуговування. Мою проблему вирішили оперативно. Дуже задоволений і буду радити цей магазин своїм друзям.
Відповідь представника «AppleFun»
Ми прагнемо, щоб кожен наш клієнт почувався комфортно та отримував допомогу максимально швидко. Нам дуже важливо, щоб ви рекомендували наш магазин своїм друзям.
Катерина Журбан рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: GPS-навігатор багатоцільовий Garmin GPSMAP 67 (010-02813-01), Замовлення №21314

Купувала GPS-навігатор в цьому магазині. Велика подяка консультанту Івану за професійну підтримку та рекомендації. Дуже задоволена покупкою!
Відповідь представника «AppleFun»
Дякуємо вам за чудовий відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені покупкою GPS-навігатора в нашому магазині.
Ольга рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Silver (MGYJ3), Замовлення №21258

Прекрасне місце для відпочинку! Персонал уважний і доброзичливий, а обслуговування – на вищому рівні. Дуже сподобалося, дякую!
Відповідь представника «AppleFun»
Нам неймовірно приємно чути, що ви чудово провели час у нас. Ми будемо раді бачити вас знову!
Юлия рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Silver (MPQ83), Замовлення №21253

Завжди готові допомогти і дати професійну пораду
Відповідь представника «AppleFun»
Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно чути, що Ви цінуєте нашу готовність допомогти та надати Вам професійну пораду.
Зоряна Рибак рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Coyote Tan (010-02805-12/02/64), Замовлення №21232

Величезна подяка! Консультант допоміг обрати те, що потрібно, був дуже уважним і ввічливим. Таке обслуговування викликає бажання повертатися знову. Раджу всім своїм друзям!
Відповідь представника «AppleFun»
Дуже дякуємо за Ваш чудовий відгук! Ми будемо й надалі докладати всіх зусиль, щоб кожен візит до нашого магазину був для Вас приємним і корисним.