Анна рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №18659

Супер. Менеджер консультант допоміг обрати макбук, підказав який кращий, все швидко оформили.
Відповідь представника «AppleFun»
Нам приємно, що ви залишились задоволені, та отримали те що хотіли.
Петренко Артем рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Forerunner 965 Carbon Gray Titanium Bezel w. Blk Case and Blk/Powder Gray S. Band (010-02809-00/10/8, Замовлення №18652

Замовив там годинник. Проплатив кошти і через день отримав після перевірки і заповнення гарантійки.
Відповідь представника «AppleFun»
Артем, приємного користування. Гарний вибір.
Оксана Барковська рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02777-10/11/54), Замовлення №18648

Дякую. Замовлення прийшло в магазин вчасно. Доставка додому відбулась. Хлопці занесли до хати розпакували, показали що все ціле і непошкоджено. Я дуже задоволена. Товар якісний.
Відповідь представника «AppleFun»
Вдячні за відгук. Приємного користування.
Аліна рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Starlight (MPUR3), Замовлення №18645

Відмінне обслуговування, багато чого цікавого та корисного. Купували неодноразово, все розкажуть, покажуть.
Відповідь представника «AppleFun»
Аліна, дяка за відгук. Приємно було поспілкуватись з вами.
Віталій рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №18642

Я завжди знаходжу в цьому магазині щось нове та цікаве для мене. Немає сумніву, що це місце, де завжди є щось варте уваги.
Відповідь представника «AppleFun»
Колектив нашого магазину вдячні вам за відгук. Звертайтесь. Приємного користування.
Александр Наумов рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №18522

Подобається цей магазин, дуже гарні працівники там працюють, дуже швидко і якісно завжди обслуговують)
Відповідь представника «AppleFun»
Олександр, приємно за такий відгук.
Володимир рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium with Black Band (010-02541-10/11/34), Замовлення №18487

Дуже професійне обслуговування!
Відповідь представника «AppleFun»
Приємного користування. Вдячні за вибір нашого магазина.
Жека рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Coyote Tan (010-02805-12/02/64), Замовлення №18476

Якість добра.Давно шукав такий варіант годинника,але не міг ніяк підібрати.Менеджер проконсультував,допоміг визначитись.
Відповідь представника «AppleFun»
Приємно було допомогти вам. Звертайтесь та рекомендуйте. За відгук окрема подяка.
Вікторія рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02803-10/11), Замовлення №18468

Хороший магазин. Швидке, професійне обслуговування.
Відповідь представника «AppleFun»
Дяка за відгук. Приємного користування.
Олег Деев рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Forerunner 965 Carbon Gray Titanium Bezel w. Blk Case and Blk/Powder Gray S. Band (010-02809-00/10/8, Замовлення №18460

Відмінний магазин, продавці професіонали своєї справи.
Відповідь представника «AppleFun»
Олег, дяка за відгук. Приємного користування супер годинником.