Юрій Федоров рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Tune 520BT Black (JBLT520BTBLKEU), Замовлення №190430

Holy160688 рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Лялька з аксесуарами Junior Белла Паркер (582960), Лялька з аксесуарами S23 Вікторія Вайтмен (583134), Лялька з аксесуарами S4 Міна Флер 28 см з аксесуарами (578284), Замовлення №184968

ИРИНА ДЕДОВИК рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Блоковий конструктор Классический в мешке 60 деталей (DCH55), Замовлення №176317

дякую за дуже швидке обслуговування, це приємно
Владислав Галат рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Блоковий конструктор City Пригоди на позашляховику 4x4 (60387), Замовлення №176328

Заказал вечером в воскресенья не на что не надеялся. Получил лего уже утром понедельника. Просто супер! Оперативность 11/10.
380684787727 рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Конструктор LEGO NINJAGO Кришталевий король 722 деталі (71772), Замовлення №174732

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дуже швидка доставка та дуже приємна ціна
Андрій Конончук рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Конструктор LEGO Minecraft Кінцева арена 252 деталі (21242), Замовлення №174469

Замовляв Конструктор LEGO Minecraft Кінцева арена 252 деталі (21242). Основною причиною замовлення було те що у магазина Kidis швидка доставка. замовлення зробив в 15:30 і вони відправили його в цей же день + ціна найкраща на ринку. Дитина задоволена вже зібрала конструктор і грається.
Денис Мищенко рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Конструктор LEGO® DUPLO® Коробка-серце 80 деталей (10909), Замовлення №165310

Все дуже оперативно, дякую
Відповідь представника «Kidis.ua»
Денис, дякуємо за ваш відгук!)
Представник магазину «Kidis.ua»
Чекаємо в нашому магазині знов!
12 липня 2023 Відповісти
Stanislaw Opalinski рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Блоковий конструктор Электронный (999 схем) REW-K001, Замовлення №164684

Оперативність в доставці супер, товар цілий не ушкодженний, а це важливо бо на подарунок брав. Замовлення робив після 19 год, реакція була миттєвою.
Представник магазину «Kidis.ua»
Дякую за високу оцінку, впевнений, той кто отримав подарунок стане справжнім знавцем! До нової зустрічі у нашому магазині!
29 червня 2023 Відповісти
Sergii рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Блоковий конструктор DUPLO Town Грузовой поезд (10875), Замовлення №11

Відповідь представника «Kidis.ua»
Сергій, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знов!
Anna рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Конструктор LEGO® Classic Коробка кубиків для творчості середнього розміру 484 деталей (10696), Замовлення №№158856

Велике дякую за оперативність! Вчора замовила, вже увечері замовлення було у відділені Нової Пошти, а вранці я його отримала. Товар добре запакован. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «Kidis.ua»
Анно, щиро дякуємо за ваш відгук!