Antonina0893 рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: E21-Vigor орбітоек, Орбітрек, Орбітрек електромагнітний Vigor E21, Замовлення №60123

Купувала орбітрек в даному магазині . Орбітрек перевершив мої очікування, просто топ! Хочу подякувати Олександру , який допоміг у виборі , а точніше порекомендував і просто не прогадав ! Ще дякую Олександру за його , пунктуальність , ввічливість, приємно поспілкуватися з такою людиною ! Рекомендую від щирого серця !
comnuser рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Орбітрек електромагнітний FitLogic ET-742P2, Замовлення №1275

Була зроблена та реалізована дуже хороша пропозиція по доставці :) Стати власником тренажеру було легко, на скільки це може бути, коли мова йде про 90 кг виріб. Пан продавець відповів на питання що цікавили. Товар новий, не пошкоджений, якісний. Прекрасний сервіс, дякую! =)
Oleksandr1979Oleksandr рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Бігова доріжка електрична FitLogic T33, Замовлення №1355

Обирали бігову доріжку для дому.Менеджер порекомендував модель Fitlogic T33,тим біль що зараз акційна ціна.Ще і безкоштовна адресна доставка саме в цьому інтернет магазині. Користуємось близько тижня - дуже задоволені.Дуже вдячні інтернет магазину technosport.com.ua)))Рекомендуємо!
Kateryna_vaysiv рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Бігова доріжка електрична Vigor XPL300, Замовлення №105-1

Купували у «техноспорт» доріжку, доставили в день замовлення, швидко зібрали, підготували для використання та проінструктурували (безкоштовно); дуже приємний та ввічливий консультант. Через місяць після покупки доріжки з‘явився шум, в той же день приїхали замінили двигун, все зайняло 30 хвилин. Абсолютно рекомендую.
Представник магазину «Technosport»
Дуже дякуємо, Катерина що Вам все сподобалось)
19 травня 2023 Відповісти
Ivan gorbatov рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: Technosport, Бігова доріжка електрична FitLogic T26C, Замовлення №1255

Обирали бігову доріжка.В магазині Техноспорт грамотно проконсультували,допомогли зробити вибір.Приємно вразила доставка під ключ.Привезли,підняли на другий поверх,зібрали,налаштувати,розповіли як користуватися і проводити сервіс.Враження НАЙКРАЩІ)))РЕКОМЕНДУЮ ДАНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН)))
Представник магазину «Technosport»
Дуже дякуємо Вам за приємні враження від співпраці з нашим інтернет-магазином)
26 лютого 2023 Відповісти
Ирина Велкова рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: орбитрек reebok a6.0 crosstrainer var-10611sl

Цікавила саме ця модель орбітреку. Хоча в каталозі її не було, менеджер відповів, що можна замовити. Ціна найпривабливіша, ніж у конкурентів. Дуже сподобалась комунікація. Своєчасна доставка і лише приємні враження від магазину. Раджу для співпраці. П.С. орбітреком також залишились задоволені
Відповідь представника «Technosport»
Дякуємо Вам Ірина за приємні враження від співпраці з нашим магазином)
tderiy рекомендує цей магазин
31 грудня 2021

Купив: Беговая дорожка EnergyFIT EF-U3

Заказала беговую дорожку домой. Очень довольна. Доставку дорожки сделали в оговоренные сроки . Сама дорожка очень хорошая и относительно тихо работает. Подсветка очень выручает ходить в темноте не включая общий свет.
Света С рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Купив: Электромагнитный орбитрек USA Style US8701

Покупкой и обслуживанием очень довольна. Консультант все подробно рассказал, помог выбрать тренажер, привез, установил, настроил, показал как выбирать программы тренировок - большое спасибо продавцу за отличный сервис. Орбитрек порадовал, с удовольствием на нем занимаюсь. Сам магазин рекомендую! :)
Катерина К рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Магнитный орбитрек USA

Консультант Александр очень профессионально проконсультировал и подобрал оптимальный вариант. Быстро доставили. Я очень довольна покупкой.
Александр Ремезенко рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Орбитрек USA Style магнитный, US1515

Доставка во время и бесплатно. Сборка на месте бесплатно + консультация по работе. За месяц работы совершенно нет предпосылок на поломку, работает отменно. В общем сервисом магазина доволен