Bадим не рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач MSI Spatium M461 4 TB (S78-440R030-P83)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Наявність не актуальна
Назар Огородник рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Мінеральний комплекс Thorne Trace Minerals 90 caps, Замовлення №223794018

Товар виправдав мої очікування. Задововолений усім: від доставки до ефекту від прийому. Трішки навіть засумував, що капсули закінчились, але незабаром планую взяти ще. Рекомендую!
Andrey не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 січня 2024

Хотів купити: Пральна машина полуавтомат Liberton LWM-7000 Синя Код товару: 2131032

Питання вирішили.
Денис Даценко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Набор шестигранных ключей ProSkit 8PK-027, Замовлення №223465032

Продавця рекомендую, схема - побачив, замовив, отримав - пройшла швидко і якісно. За це я дуже вдячний.
kofevarki не рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Хотів купити: Bosch SMV2IVX00K, Посудомийна машина Bosch SMV2IVX00K

Нет тех уюцен которые указывают
Igor Protsenko не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Сумка женская тканевая Tenderness Густав Климт Поцелуй ST_OS006_BR, Замовлення №223847035

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купив тут текстильну сумку.Не сподобалась робота магазина. На жаль фахівці магазину навіть не наважились зрозуміти проблему. Лище глузували. Я отримав текстильну сумку, яка не відпровідає вказаним розмірам виробника, скинув фото із замірами. Навіть потрудився і сканув з Google, яким чином потрібно робити ці заміри. З мене лише насміхалися. Жах! Нікому не раджу цей магазин. Прикро за витрачений час.
Viktor Volitskiy не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Мужская кожаная сумка Borsa Leather K14012-brown, Замовлення №223413029

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

женя ко рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Батарея Chako JVC BN-VG107-V, Замовлення №223870024

Єгор Богунський не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Хотів купити: набір ножів vinzer tiger vz-50109, Набір ножів з 6 предметів VINZER Tiger 89109 (50109)

tim12 рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Занурюваний блендер Liberton LHB-1003, Замовлення №223102016

Отличный магазин, покупал блендер, цена самая адекватная, отослали вовремя