Ціна збігалась із заявленою на hotline
Володя Гребінник рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Лампа Baseus DGRAD-0G Comfort Reading Mini Clip Lamp аккумуляторная настольная серая, Замовлення № 224117011

Купив лампу з кріпленням на книгу. Дружина користується ,задоволена.
dimavika k рекомендує цей магазин
24 липня 2024 На модерації

Купив: Мавпа Orange в капелюсі з сумкою 40 см (5012/25), Замовлення №224974001

Vlad Justvlad рекомендує цей магазин

Купив: Realme Buds T300 white, Замовлення №224444005

Чудовий магазин, швидко передзвонили, відправили. Ціна актуальна. Товар отримав, продавця рекомендую.
Ivan Kushnir рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Перехідник для магнітол Element Volkswagen 2012 CAN-BUS., Замовлення №224933008

Товар отримав вчасно, все працює без проблем. Рекомендую
Сергій не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач PATRIOT Viper VP4300 Lite 2 TB (VP4300L2TBM28H)

Після оформлення замовлення зі мною зв?язалися в телефонному режимі і повідомили що ціна на товар вища ніж вказана на сайті і в моєму замовленні, а також що треба сплатити передоплату(про це ніде при оформленні замовлення на сайті не йшлося).
Kolya Gritcuk рекомендує цей магазин

Купив: Мультиметр цифровий UNI-T UT501A, Замовлення №2917412895

Товар підійшов,продавця рекомендую!
Інна Горковенко рекомендує цей магазин
23 липня 2024 На модерації

Купив: https://mbuy24.com/prod/2541850-epik-silicone-case-full-protective-aa-apple-iphone-13-6-1-kra.html#t, Замовлення №2541850

Замовляла чохол на айфон 13, все ідеально підійшло. Ціною і якістю задоволена, рекомендую
Tolik Tkachuk рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Розєм для магнітоли Pioneer Carav 15-107, Замовлення №224718010

Товар відправили швидко, все згідно опмсу. Дякую.
WHOLEEGUN не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 970 Mist Grey (PB970-M-CIS)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Анжела Христофорова не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Purple, Замовлення №224821015

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек