optimal рекомендує цей магазин
23 квітня 2024 На модерації

Купив: Духовка електрична Whirlpool AKZM8420NB, Духовка електрична Whirlpool AKZM 8420 NB, Замовлення №1162

Купував у даному магазині духовку, все просто супер, навіть упаковка не пошкоджена. Привезли, підняли, спілкування що працівників магазина, що експедиторів на вищому рівні. Усім рекомендую. Дуже дякую.
555batya рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Посудомийна машина Whirlpool WIO 3C33 E6.5, Замовлення №16.11/13:34

Цена заявленная на сайте соответствует действительности,заказ оформили оперативно,посудомоечная машина пришла очень быстро,доставкой доволен,рекомендую этот интернет магазин.
Женя рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Candy CST07LE/1-9, Замовлення №1640

Спасибо большое ! Чистота - залог здоровья !!!
Марина рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Мікрохвильовка Candy CMW2070M, Замовлення №1547

Замовила, зателефонували, сказали є в наявності і можуть відправити. Гарна консультація і сервіс!
Катерина рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSS 6215 W, Замовлення №1538

Менеджер допомагав, коли я шукала оптимальний варіант за ціною та якістю. Він знаходився в темі і знайшов для мене хороший варіант досить швидко. Я висловлюю йому свою вдячність за відмінну роботу!
Юлия рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509PSAP, Замовлення №1536

Перевірена якість техніки та гарантія на всі товари.
Роман рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSE 61252 W, Замовлення №1508

Продавці були дуже уважними та допомогли мені з вибором правильної машини, враховуючи мої особисті вимоги
Олександра рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Gorenje BM235ORAW, Whirlpool WIC 3C34 PFE S, Холодильник з морозильною камерою Haier HBW5519E, Замовлення №1500

Усе супер, передзвонили у перші хвилини роботи магазину, домовились. Вибір шикарний, купуватиму тут!
Vlad Yatsenko рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Купив: Candy CDIH 1L949

Відмінна робота. Можу сміливо рекомендувати магазин, все без обману і підводних каменів.
wizzardland рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Купив: Пральна машина автоматична Candy RO 1486DWMCE/1-S, Замовлення №ПИ-10403

Цена, вежливость, быстрое обслуживание. Понравилось. Официал. Успешно активировал доп.гарантию на Candy.