Денис рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SMUM, Замовлення №200003906

Відповідь представника «Цифровик»
Дякуємо за Ваш відгук, та оцінку нашої роботи! Завжди будемо раді Вам у нашому магазині!
Andrey рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2J3HS8W, Замовлення №Замовляв через вайбер, то

Гарне обслуговування, доставили в строк, товар відповідає опису, рекомендую магазин.
Inna24 рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Krups EA895N10, Замовлення №200003936

Замовляла кавову машину "Krups 895 N10". Сервіс відмінний! Йдуть на зустріч на клієнту, продавець чудово мене проконсультував стосовно товару. Рекомендую всім цей магазин!
Vitalik Sivachenko рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW62J42E0HX, Замовлення №200003758

Приємні менеджери, гарне обслуговування, ціни адекватні, абсолютно всім задоволений. Рекомендую!
Олег рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Candy CSO4 1275TE/1-S, Замовлення №7777777

Відповідь представника «Цифровик»
m_a_g_ic не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Samsung MC28H5013AK/UA

Хукав Samsung MC28H5013AK/UA - найнижча ціна у Cifrovik. На їх сайті написано "Є в наявності". Замовив. Через 2 години повідомили, що товара не має
Ирина Б рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Gorenje K17CLBK, Електрочайник Gorenje K17CLBK, Замовлення №200003630

Все пройшло чудово, замовила, на слідуючий день відправка, рекомендую цій магазин, товар в гарному стані
Вадим Ковтун рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60CAUXUA, Замовлення №124678656

Замовляв уже не перший раз в цьому магазині . Привозять день у день. Ціни приємні.
2023 Olena рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Пральна машина, Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSS 6215 W, Замовлення №28112023

Магазин рекомендую. Техніка була в наявності, привезли на наступний день. Ввечері магазин відправив усі дані для зв'язку із водієм. В день доставки за годину попередили. Хлопці ввічливі, в них були всі підручні інструменти для підняття техніки. Допомогли розпакувати, дали всі документи. Пральна машина чудова, все працює, встановлювали самі, але за потреби , майстри зі служби доставки могли б підключити за невеликі кошти. Дякуємо за оперативність та чудовий сервіс.
Andrii Dikhtiarenko рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SBNM, Замовлення №12162

Все було добре. Холодильник крутий. Ще й на декілька тисяч дешевше ніж в найбільших магазах України.