Николай Коваленко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Операційна память , Замовлення №1

Все швидко та якісно дякю)
Leha Secret рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (HMAA2GS6CJR8N-XN), Замовлення №2402/25

Заказал планку RAM для своего ноутбука, на следующий день забрал с отделения НП и установил - все отлично. Спасибо )
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за відгук та покупку! Звертайтеся ще, будемо раді допомогти. :)
Станислав Щукин рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 8 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (M471A1K43BB1-CRC), Замовлення №2401/107

Очень доволен работой магазина - оплатил в обед, к вечеру уже отправили, на следующий день получил в Харькове. Память оригинальная, работает отлично!
Відповідь представника «YGS»
Щиро дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені нашою роботою. Нам приємно, що замовлення було оброблено так швидко, і ви отримали його вчасно. Бажаємо, щоб пам'ять служила вам довго та бездоганно. Завжди раді допомогти вам у майбутньому!
Denys Galyk рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (M471B5273DH0-CK0), Замовлення №204508 6025 5645

Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за відгук та покупку! Звертайтесь ще.
VIKTOR MOISEIEV рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (HMT41GS6BFR8A-PB), Замовлення №2402/6

Купив 4 планки оперативної пам'яті. Відправили все одразу, швидко прийшло і пам'ять працює без нарікань
Відповідь представника «YGS»
Дякую за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашим сервісом та якістю продукції. Будемо раді бачити вас знову!
Volodymyr_1290 рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B5173DB0-YK0), Замовлення №2401/12

Гарний магазин. Прийшло швидко. Все працює. Дякую
Відповідь представника «YGS»
Дуже вдячні за ваш відгук! Ми високо цінуємо вашу підтримку та оцінку нашого магазину. Будемо раді бачити вас знову і надавати найкращий сервіс. Оберігайте себе та обов'язково заходьте знову!
Денис Старченко рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 4 GB DDR3 1333 MHz (KVR1333D3N9/4G), Замовлення №2401/82

Працюють спеціалісти які вміють порадити та допомогти
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди тут, щоб надати кваліфіковану пораду та допомогти вам.
Andrey Bondarenko рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 4 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (HMT351S6BFR8C-H9), Замовлення №11111

швидкий зворотній зв?язок, швидка доставка, не вперше тут купую, рекомендую!
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Раді, що вас задовольняє швидкий зворотній зв'язок та доставка. Ваша рекомендація дуже важлива для нас. Будемо раді надалі обслуговувати вас і дякуємо за довіру!
Антон Коваленко рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 4 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (HMT351S6CFR8C-H9), Замовлення №2401/51

Все ок!)
Відповідь представника «YGS»
Чудово чути, що все в порядку! Якщо у вас з'являться будь-які питання або потреби, не соромтеся звертатися. Бажаємо вам приємних покупок і гарного дня!
Douglas рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 8 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (KVR16S11/8), Замовлення №2401/65

Хороший магазин,обслуговування і консультація продавців
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що вам сподобався наш магазин. Наша команда завжди готова надати якісне обслуговування та професійну консультацію. Чекаємо на ваші повернення, бажаємо приємних покупок!