Sergei Zhak рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (M471A1K43DB1-CTD), Замовлення №#2403/80

Швидко перетелефонували і відправили товар. Товар в робочому режимі. Разом з ним йшов смачний маленький смаколик) Задоволений покупкою.
Відповідь представника «YGS»
Вдячні за відгук! Раді, що Ви задоволені. Будемо раді бачити знову.
Ury Svets рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Память для ноута: Samsung 8GB DDR3L SO-DIMM 1600MHz (M471B1G73QH0-YK0) 2 шт., Замовлення № #2403/50

Відправили дуже швидко. Дякую
Відповідь представника «YGS»
Дуже раді, що вам сподобалась наша оперативність! Чекаємо на ваші замовлення ще раз. Дякуємо за співпрацю!
klik.ctc рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Память для ноутбуков Samsung 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B1G73QH0-YK0), Замовлення №#2402/72

Відповідь представника «YGS»
Дякуємо вам за відгук, звертайтесь ще.
Вадим Шевченко рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: 8GB DDR4-2400 Samsung DIMM M378A1K43CB2-CRC, Замовлення №2402/81

Замовлення отримав, все новеньке, запаяне. У вайбері відповіли нв всі питання швидко. Роботою магазину задоводений.
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо вам за замовлення та відгук. Ми будемо раді бачити вас знову. Звертайтеся.
Николай Коваленко рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Операційна память , Замовлення №1

Все швидко та якісно дякю)
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за покупку та відгук! Звертайтеся, завжди раді допомогти.
Leha Secret рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків SK hynix 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (HMAA2GS6CJR8N-XN), Замовлення №2402/25

Заказал планку RAM для своего ноутбука, на следующий день забрал с отделения НП и установил - все отлично. Спасибо )
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за відгук та покупку! Звертайтеся ще, будемо раді допомогти. :)
Станислав Щукин рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (M471A1K43BB1-CRC), Замовлення №2401/107

Очень доволен работой магазина - оплатил в обед, к вечеру уже отправили, на следующий день получил в Харькове. Память оригинальная, работает отлично!
Відповідь представника «YGS»
Щиро дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені нашою роботою. Нам приємно, що замовлення було оброблено так швидко, і ви отримали його вчасно. Бажаємо, щоб пам'ять служила вам довго та бездоганно. Завжди раді допомогти вам у майбутньому!
Denys Galyk рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (M471B5273DH0-CK0), Замовлення №204508 6025 5645

Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за відгук та покупку! Звертайтесь ще.
VIKTOR MOISEIEV рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків SK hynix 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (HMT41GS6BFR8A-PB), Замовлення №2402/6

Купив 4 планки оперативної пам'яті. Відправили все одразу, швидко прийшло і пам'ять працює без нарікань
Відповідь представника «YGS»
Дякую за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашим сервісом та якістю продукції. Будемо раді бачити вас знову!
Volodymyr_1290 рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B5173DB0-YK0), Замовлення №2401/12

Гарний магазин. Прийшло швидко. Все працює. Дякую
Відповідь представника «YGS»
Дуже вдячні за ваш відгук! Ми високо цінуємо вашу підтримку та оцінку нашого магазину. Будемо раді бачити вас знову і надавати найкращий сервіс. Оберігайте себе та обов'язково заходьте знову!