Ціна збігалась із заявленою на hotline
Philip_Morris рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Samsung DDR3L 4GB PC-12800 SODIMM (M471B5173DB0-YK0), Замовлення №2407/19

оперативно та те, що потрібно
Анна рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 2133 MHz (M471A2K43BB1-CPB), Замовлення №2407/11

Професійний колектив і чудовий сервіс. Допомогли вирішити питання дуже швидко і якісно. Обов'язково повернуся сюди за новим товаром
Антон рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Micron 16 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (MTA16ATF2G64HZ-2G6E1), Замовлення №2406/51

Продавці завжди ввічливі та компетентні. Дуже зручно замовляти товар з іншого міста і мати можливість оплатити його після перевірки.
Дмитро Сушков рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (M471B5273DH0-CK0, Пам'ять для ноутбуків Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (M471B5273DH0-CK0), Замовлення №2406/58

bogdan.oblapenko рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків SK hynix 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (HMAA2GS6CJR8N-XN), Замовлення №#2406/47

Денис Белоусов рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів HyperX 8 GB DDR4 2400 MHz Fury Black (HX424C15FB2/8), Замовлення №2406/21

Придбав пам'ять, якість техніки на високому рівні! Доставка була дуже швидкою, вже наступного дня Новою Поштою отримав. Дуже задоволений покупкою!
Анна рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A2G43AB2-CWE), Замовлення №2406/22

Дуже рекомендую YGS! Команда професіоналів, дуже швидка видача замовлень. Замовляю по безготівці, товар завжди готовий на наступний день після оплати.
Дякуємо за ваш відгук!
Дмитро Толдій рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz (KVR24N17S8/8), Замовлення №2406/7

Найкращий магазин техніки, який я коли-небудь відвідував. Широкий асортимент і компетентні працівники!
Дякуємо за ваш відгук!
Volky Grendel не рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків SK hynix 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (HMA82GS6DJR8N-XN), Замовлення №2406/8

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Купував оперативну пам'ять, шукав певну модель - її і замовив. Замість неї магазин вислав іншу модель того ж виробника. Пам'ять виявилася сумісною, тому не став повертати. Але про те що висилають інший товар ніхто не попередив. Взяли гроші передоплатою, можливості оглянути товар на пошті не було.
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо за ваш відгук! Приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. Ви маєте 14 днів для обміну або повернення товару. Будь ласка, зв'яжіться з нами для обміну на правильну модель. Щодо оплати, ви обрали передоплату на картку самостійно, ми пропонуємо декілька варіантів оплати на ваш вибір. Дякуємо за ваше розуміння та зворотний зв'язок.
Андрей рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Жорсткий диск Seagate Video 3.5 HDD ST3500312CS, Замовлення №2405/28

Чудoві враження! Персонал дійсно професійний і ввічливий. Рекомендую це місце!