Ольга Каменецька рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: SODIMM 8Gb DDR3L 1600 MHz Hynix HMT41GS6BFR8A-PB, Замовлення №Nova Pochta. TTN: 507 368

Товар відправили в день замовлення. Вечорі вже забрала з пошти! Дякую) і солодощі як приємний бонус) Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо, Ольго! Раді, що Ви задоволені нашим сервісом та швидкою доставкою. Ми завжди раді допомогти Вам в будь-якому питанні. З найкращими побажаннями, Команда нашого магазину.
Dima Kolysnyk рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: DDR3 , Замовлення №1

Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Dima за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.
Melioromnia рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: SO-DIMM 16GB DDR4 2400 MHz SK hynix HMA82GS6AFR8N-UH , Замовлення №2305/112

Наличие товара и цена соответствует заявленным данным. Оперативная отправка. Приятный в общении продавец.
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Melioromnia за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.
Сергей Марченко рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Оперативная память , Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (M471A1K43CB1-CTD), Замовлення №56444

Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Сергей за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.
Bodya Savchuk рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B1G73QH0-YK0), Замовлення №20450724550395

Все супер прийшло добре упаковане швидке відправлення ввічливий персонал.
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Bodya за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.
Надія Михайлів рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: SODIMM Samsung 8 GB DDR5 4800 MHz (M425R1GB4BB0-CQKOL), Замовлення №2306/31

Все відмінно, товар у наявності, ціна актуальна, швидке відправлення. Рекомендую.
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Надія за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.
Дорошенко Макс рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: DIMM DDR3 4GB 1333MHz 16chips universal Kingston KVR1333D3N9/4G, Замовлення №2306/30

Ціна вказана актуальна, оперативна обробка замовлення, ввічливий персонал.Рекомендую.
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Макс за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.
Степан Гнатюк (Stepan Hnatyuk) рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Оперативну пам\'ять , Замовлення №204507 1831 1702

Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Степан за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.
Артём Скрябин рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків SK hynix 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (HMA81GS6JJR8N-VK), Замовлення №100693

Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Артем за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.
Slav M рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків SK hynix 8 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (HMA81GS6AFR8N-UH), Замовлення №20450720043701

Замовляв оперативку для ноута Asus. Приємно вражений сервісом та швидкістю виконання замовлення. При цьому ще й за найоптимальнішу ціну. Надалі буду замовляти тільки тут.
Відповідь представника «YGS»
Дякуємо Slav M за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще.