Оксана Гуровая рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №373185

Відмінний вибір товарів та привабливі ціни завжди роблять мої покупки приємними та легкими. Ще одним плюсом є швидка доставка і чудовий сервіс. Я в захваті від моїх покупок тут!
Наталія Володько рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 128GB Blue (MU163), Замовлення №373238

Завжди приємно бути клієнтом цього магазину. Вони створюють неповторний атмосферу комфорту та відчуття, що ти є важливим клієнтом. Дякую за вашу увагу до деталей і якість обслуговування!
Петренко Максим рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Кавомашина автоматична Krups EA895N10, Замовлення №373242

Був приємно здивований додатковими подарунками та знижками, які отримав під час покупки. Це додало особливого враження від покупки
Андрій рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Silver (MPQ83), Замовлення №373262

Чудовий спеціалізований магазин. Обслуговування на найвищому рівні. Ціни адекватні.
Леонид Хоменчук рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Gagaha, Замовлення №133442

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Alexandr Vinokur рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro Navy (MV702), Замовлення №373263

Дуже задоволений швидкістю доставки та якістю товарів. Все відповідає описам на сайті, і ціни дуже конкурентоспроможні. Обов'язково буду замовляти знову."
Евгений рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Modern 14 (C12M-073IT) Urban Silver, Замовлення №373274

Купував на подарунок, залишились задоволені. Будемо звертатись й надалі. Дякую)
Александр рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №373280

Гарний маркет, великий вибір товарів, можна вяти товар як в кредит, так і за налічку.
Сергій рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Space Gray 2022 (MLXX3), Замовлення №373281

Не одноразово купував саме тут ноутбуки. Дуже хороший магазин
Татьяна рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: мікрофонна радіосистема DJI Mic (2TX+1RX) CP.RN.00000197.01, Замовлення №373291

Все добре, персонал чудовий, надали потрібну мені інформацію, допомогли вибрати товар. Дякую.