Fox2447 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi Grey (ZAAM0062), Замовлення №276567929

Усе норм. Гарантійний талон забули покласти, але потім скинули
АПЄ не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Blackview BV9300 12/256GB Black with laser rangefinder , Замовлення №N°20450862008096

я не отримав проформу інвойс, фіскальний чек, на дзвінки не відповіли, у разі неотримання буду робити повернення
Відповідь представника «marketsmart»
Доброго дня. Від вас не було дзвінків. Менеджер зателефонує вам.
Як це надіслали товар без чека?
9 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «marketsmart»
Проблему вирішено. Всі документи надсилаємо в електронному вигляді. Якщо оплата здійснюється на сайті то чек формується автоматично і відправляється на пошту покупцю.
10 лютого 2024 Відповісти
АПЄ відповів на коментар Olex K (San4k)
10 лютого 2024 Відповісти
Міра Л рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Lenovo Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi (Slate Grey) (TB128FU), Замовлення №1777

Дякую,все було швидко та оперативно,шкода тільки, що за 2 тижні вартість вже на 500 грн дешевша..і було б дуже добре,якби ще торгували аксесуарами до відповідних моделей..для мого в цьому магазині не було..прийшлося додатково розшукувати....а так все ок...рекомендую цей магазин...планшет чудово працює!Надіюсь,що так буде і на дальше
Col0bok рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Oukitel IIIF150 B2 6/256GB Black, Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Orange, Замовлення №273530451 , 267074728

Хороший магазин. Купил там два телефона: Oukitel IIIF150 B2 6/256GB Black - заказ 267074728 , 2023-11-30 ; Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Orange - заказ 273530451 , 2024-01-09 . Быстро и по-делу. Цены конкурентные. Минимальные нюансы по оплате были оперативно решены операторами в чате. Буду покупать у них ещё. Рекомендую этот магазин.
Олексій Однорог рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 6/128GB Gravity Gray (VHU4372EU), Замовлення №1700

Купили планшет все чудово.
Володимир Ружак рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: планшет Lenovo Tab P11 Pro Gen 2, Замовлення №264615353

Вадим Мостепан рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 8/128GB Twilight Blue, Замовлення №1702

Кирилл Молчанов рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi Grey (ZAAM0062), Замовлення №1563

Планшет у перший день заглючив на 30 хвилин, на другий день було все нормально, на третій заглючив, але пройшло 2 неділі користування і тепер все добре
Honor P7 рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Смартфон realme C55 8/256GB Rainy Night, Замовлення №345435

Приятно иметь дело с такими компаниями: быстро, вежливо и обязательно. Рекомендую
Lornet62 рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Мобильный телефон, Смартфон realme 10 Pro+ 5G 12/256GB Nebula Blue, Замовлення №1001941

Быстро, вежливо и добросовестно.