Larisa Smirnova рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 4G 4/128GB (Carbon Gray), Замовлення №246666990

Дякую, чудовий магазин. Товар доставили вчасно. Менеджер дуже приємний, ввічливий, професіонал своєї справи. Підказав, порадив, допоміг підібрати модель. Спочатку я хотіла іншу модель, але менеджер порадив більш вигідну за ціною, але кращу. Я дуже задоволена.
Юрчик Огурчик рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Купив: Смартфон DOOGEE V20 8/256GB Black, Замовлення №24141987

Dmitry Kolechintsev не рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 6/128GB Mint Green

Замовив товар 30/05, вказав доставку товару Новою поштою. Товар прийшов 31/05, але коробка телефону вскрита та незапакована в плівку, на самому телефоні відсутня захистна плівка. Якщо здійснюєте продаж екземпляру із вітрини (або товар, який був у використанні), - будь ласка повідомляйте про це при обговоренні умов покупки. Тому відправив товар обратно.
Vladyerr не рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Хотів купити: Смартфон Oukitel F150 R2022 8/256GB Green

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «marketsmart»
Добрий день. У нас дійсно є гарантія від магазину а не від виробника, тому ми пропонуємо найнижчі ціни на ринку. Ми не маємо власного сервісу, бо відсутня подібна потреба, наші пристрої ремонтують вкрай рідко, бо ми продаємо лише якісну продукцію, тому що якісні смартфони самі по собі дуже рідко виходять з ладу. З приводу вашої проблеми. Смартфон дійсно мав окиси на динаміку, хоча він був захищений. Ймовірно був у якомусь середовищі довгий час де волога потрапила в решітку динаміка. Якщо ви поцікавитесь, то ніхто з навіть офіційною гарантією від виробника не надасть вам гарантію від потрапляння вологи. Ми пояснили вам усю ситуацію і запропонували в такому разі оплатити ремонт. Ви відмовилися, тож ми просто повернули вам уже відремонтований за наш кошт смартфон, але вже без нашої гарантії, яка б покривала саме заводський брак. І ви на це погодилися. З приводу плівки. Плівки, скло і все що стосується дисплея під час ремонту може бути знято і це потрібно враховувати. У вашому смартфоні доступ до внутрішніх компонентів здійснюється через дисплей, його знімали нагріваючи на апараті. Пошкодження елементів плівки не є гарантійним випадком. З повагою, MarketSmart.
То це і був той самий заводський брак, бо чому тоді в інших динамиках, мікрофонах і т д не було окислів? Ви так і не відповіли на це питання. + де вказано в законі про захист прав споживачів, що ви можете знімати захисні плівки чи скло, у випадку пошкодження ДИНАМІКУ?? і найголовніше, царапини на динаміку, і скол на склі це типу теж ви можете робити, і це не є гарантійним випадком? І прошу вже раз десятий надати мені акт проведених робіт, і акт зняття з гарантії. Мені треба ці документи для подання скарги в суд. Ви навіть не вибачилися, а просто прикриваєте сервіс свій. І так, вкажіть що гарантія не повна, тому і ціни на телефони низькі, бо ще й зприводу введення в оману скарга буде.
29 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «marketsmart» відповів на коментар Vladyerr
Гарантія діє на смартфони а не на плівки,скло ,чохли і т.д. Як Вам вже неодноразово повторювалося доступ до внутрішніх компонентів здійснюється через дисплей смартфону який може нагріватися на спеціальному обладнанні. Вам зробили безоплатно ремонт і пошкодили плівку яку взагалі потрібно було зняти. Гарантія від магазину і є як обмежена гарантія бо це не від заводу виробника а гарантію надає продавець від себе за свій рахунок для вас шановних клієнтів. З повагою MarketSmart
29 травня 2023 Відповісти
А царапини на динаміку?) чи скол на склі? Ви мені надішлете акт проведених робіт, і акт зняття з гарантії? Чи ви будете «морозитись» ще тиждень?
30 травня 2023 Відповісти
Сергей Туаев рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Anker 737 Charger GaNPrime 120W (A2148311), Замовлення №HBN45

Купив Мережевий зарядний пристрій Anker 737 Charger GaNPrime 120W. Вражений швидкістю менеджера,та доставкою.
Anton Horodchuk не рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Redmi 8 4/64 Global Black, Замовлення №237874747

Стас рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив собi батарею Baseus Bipow Digital Display 30000mAh тому що часто не можу зарядить телефон. Зробив замовлення тут тому що сподобались умови та цiна. Через деякий час позвонили кажуть можу забрати. Прийшов, одразу принесли замовлення. Вiдкрив усе було нове. Скарг не маю я задоволений замовленним товаром.
Карина Белова рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 9 4G 6/128GB (Green), Замовлення №227392874

Дуже задоволена, довго не могла знайти цю модель у зеленому кольорі. Телефон прийшов у гарному стані, без пошкоджень, працює добре. Головне для мене це швидка та вчасна доставка, бо замовляла мамі на день народження в останній момент. Можу рекомендувати магазин.
Syndemoz рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Універсальна мобільна батарея Xiaomi Redmi 10000mAh, Замовлення №226883610

Хороший магазин. Замовляв тут повербанк сяомі. Швидко відправили, швидко приїхав. Товар був новий, запакований, не пошкоджений. Повербанком задоволений. Гарно заряджає мої гаджети.
Oleksii K. не рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh (VXN4258CN, PLM18ZM)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Комісія при оплаті = 30 грн. Тож, низька ціна на Hotline не є конкурентною, бо не є справжньою. Віправляють протягом 2 днів.
Відповідь представника «marketsmart»
Доброго дня. У нас на сайті є вибір-оплата через платіжну систему (де є комісія)/на карту (без комісії) /накладений платіж. Ви самі вибрали спосіб оплати. Комісія іде платіжній системі, а не нам.