TatianaSheba рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Midnight Green (MWH22), Замовлення №4057

Купую третій телефон в цьому магазині у Харкові, приємний персонал, завжди підберуть щось цікаве по нашому бюджету. Дуже задоволена.
Tetiana Maiboroda рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №5120

Гарний магазин, приємні ціни. Дуже гарне обслуговування.
Oliksiy2024 рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Gold (MQ183), Замовлення №4238

Дуже задоволений сервiсом.
Natalia77 рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Gold (MLVC3), Замовлення №По телефону

Магазин рекомендую для придбання гаджетів. Менеджери ввічливі, ціни доступні.
Дом Милый рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Space Gray (MWC22/MWCH2), Замовлення №4725

Швидко, зручно, телефони дійсно як нові,купую не перший раз, дуже задоволений сервісом.
Ivan Trokhymchuk рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 512GB Silver (MLVN3), Замовлення №36055

Замовив «Вітринний варіант» , телефон реально виглядає і функціонує як новий, рекомендую цей магазин!
Роман Міхальченко рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Айфон про макс 64 гигабайт., Замовлення №4441

Все супер, рекомендую
Kristina Larina рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue (MGMN3/MGLR3), Замовлення №4101

Купую не перший рік в цьому магазині, завжди гарні телефони, та найкращє обслуговування.
Valeriia Kosenko рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple (MQ9T3), Замовлення №3870

Мала надзвичайно приємний досвід від консультації щодо товару та його покупки, обов‘язково повернусь ще та буду радити іншим!
Мария Ещенко рекомендує цей магазин
16 серпня 2023