Елена Елена рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite (MGD73)

Покупали ребенку телефон IPhone 11 Pro, покупкой остались довольны.Теперь заказала и себе телефон.Обслуживание очень хорошое, квалифицированные консультанты
Маріна Лойтіна рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: IPhone 12 128 gb

Дуже сподобався магазин,все так як в описі) Можна сміливо замовляти
Ксения Калиновская рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2)

купила у них мужу телефон , всё очень понравилось , покупала в магазине в Харькове ) советую этот магазин
Mary Robert рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Space Gray (MWC22/MWCH2)

Отличное обслуживание, описание по телефону соответствует действительности. Рекомендую
Евгений Шевченко рекомендує цей магазин
1 жовтня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 128GB Black (MRY92)

Придбав вітринний варіант в цьому магазині, в ідеальному стані, відправили новою поштою.
Валерий Стародуб рекомендує цей магазин
1 жовтня 2022

Купив: iPhone 12 Pro 128 gold

Робив покупку в цьому магазині в Харкові, зручне расположення магазину, великий ассортимент, телефони дійсно як нові, покупкою задоволений.
Artem Dakhnov рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone X 64GB Silver (MQAD2)

Ідеальний сервіс, працюють для людей навіть у воєнний час.
madmtx рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone XS Max 256GB Space Gray (MT682)

Найкращий магазин вживаної та вітринної техніки Apple. Один з небагатьох, якщо не єдиний, який слідкує за косметичним станом асортименту своїх смартфонів. Майже всі телефони в продажу мають дуже гарний, або ідеальний стан + повний оригінальний комплект + можна підібрати open box або вітринний зразок, які не були в ремонті. Дуже задоволений сервісом. Рекомендую!
Виктория Мендрик рекомендує цей магазин
18 червня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 256GB Space Gray (MWCM2)

Класний магазин і персонал
Дмитрий Анатольевич рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Iphone 11 pro

Сервис отличный, всё понравилось, рекомендую