Ціна збігалась із заявленою на hotline
Олег Ставратий рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Вітаміни Solgar Vitamin D3 125 mcg /5,000 IU/ Softgels 100 caps, Замовлення №ОСRT10054168

Рекомендую этот магазин
Денис Ефименко рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Клавіатура 2E KS240 WL BT Gray UA (2E-KS240WG_UA), Замовлення №ДЕ0000003177

Консультація по телефону професійна , без зайвої інформації. Допомогли дуже швидко обрати товар Клавіатурою залишився задоволений на 100% отримав замовлення надшвидко
Pas Oleg рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC60P 504Wh 600W, Замовлення №54204

Великий вибір всякої техніки це магазин в якому дійсно не страшно робити передплату бо знаєш що відправлять новий товар.
Oleg Shatilo рекомендує цей магазин
20 липня 2024 На модерації

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 300 Plus + Solar Panel 40W (60-0304-EUB1A1), Замовлення №54533

Через обвал сервісу нової пошти товар отримав на день пізніше (він прийшов на відділення вчасно, але НП не могла зрозуміти що воно таке до втручання представників магазину). Подяка менеджерам магазину за допомогу та компенсовану вартість доставки. Товаром задоволений та вже користуюсь. Сонячну панель з комплекту буду тестувати завтра при більш гарних променях сонця.
I_IbJ рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VF-043US (CYBORG1512043), Замовлення №№ДЕ0000001984

Хороший ноут але для такої потужності потрібне додаткове охолодження. Все інше повністю відповідає опису.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо раді співпраці у майбутньому!
Iys07 рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: повна збірка ПК, Замовлення №53640

Консультант Олександр - топ
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо раді співпраці у майбутньому!
Anatolii рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC60P, 600 Вт, 504 Вт*ч (AC60P), Замовлення №53706

anatolij Klimkov рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Монітор GIGABYTE AORUS FO32U2P, Замовлення №OCRT10052273

Чудовий магазин, рекомендую
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
Юрій Бровков рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston A400 480 GB (SA400S37/480G), Замовлення №148

Шукав SSD. Бажаної моделі не було, підібрали на заміну. Врахували мої питання та запити. Швидко, зручно. Фіскальний. чек в наявності.
Юлия Шелудченко рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Збірка ПК, Замовлення №OCRT10052572

Магазин рекомендую. Зручний конструктор, якісні товари та приємні ціни.