MaksPoc рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Акустична система Logitech, Замовлення №№OCRT10042908

Гарний магазин, гарна консультація, єдине що не вистачає, програм лояльності, бонуси спец.пропозиції і т.д як це є в інших магазинах. Ціни норм, відправка трохи затянута
Алексей Сокур рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Відеокарта, Замовлення №БТ0000017410

Товар доглянутий (замовляв б/у). Терміни доставки виконані згідно домовленостей.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь
Alex Gubsky рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: EK Nucleus AIO CR360 Dark, Замовлення №43500

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування
Sasha Taranenko рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Модуль пам\'яті Samsung DDR4 16GB 3200MHz Sodimm OEM C22 на чипах K4A8G085WC-BCWE (SO-DIMM 16GB DDR4, Накопичувач SSD Samsung m.2 NVMe 1Tb 970 EVO Plus 960 1024 (MZ-V7S1T0BW), Замовлення №42551

Знайшов найоптимальніший варіант по ціні обох товарів саме в цьому магазині, швидко обробили та відправили замовлення на наступний день. SSD працює чудово (скрін), з оперативною пам'яттю також все гуд.
Наталія Федоренко рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 2700X (YD2700XBGM88AF) (sAM4, 16T, 4.3 ГГц) Б/в, Замовлення №808 288 776

Maxwell рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Процесор компанії AMD Ryzen 5 3600, Замовлення №...

Трейд старого Ryzen 5 1600 на трішки кращий 3600. Все пройшло класно рекомендую
Lord_A рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Ігрове крісло Hator Flash Black/Red (HTC-401), Замовлення №41671

--Замовив крісло через сайт --Передзвонили --Оплатив --Почекав обумовлені 5 днів --Отримав сповіщення --Забрав --Упаковка ціла, товар новий, не пошкодженний і повністю відповідає данним з сайту --Всім цілком задоволений і можу рекомендувати цей магазин спираючись на данний досвід
Відповідь представника «COMPX.UA»
Bogdan Mihaylenko не рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: ВИДЕОКАРТА XFX AMD RADEON RX 6900 XT 16GB SPEEDSTER MERC 319 (RX-69XTATBD9) (GDDR6, 256 BIT, PCI-E 4, Замовлення №#4701

Купував б/у відеокарту, а продали відновленну. Дізнався про це я через пів року коли міняв термопасту. Три чіпа перепаяні, замість термопрокладок приклеїли клаптик паперу. Коментарі на Compx.ua не публікують.
Спочатку підтримка мене переконувала що \"компаунда на чіпах з заводу!\" Але коли переконав їх вони відповіли (Поспілкувались на рахунок наявності компаунда на банках пам\'яті з інженером, отримали інформацію, що дійсно компаунда на них не має бути.) (Виходить, що так, на жаль, інформації, що саме робилось з відеокартами, які потрапляють до нас немає, або це актуально лише для кількох з тисяч пристроїв. Так, ситуація не приємна, проте це не є показником, що відеокарта несправна) (Так як відеокарта - це складний пристрій і за його роботу відповідає багато компонентів, які можуть виходити з ладу і заміна таких компонентів зазвичай не впливає на загальний стан та подальшу роботу пристрою і його довговічність.) Від того що \"інформації, що саме робилось з відеокартами, які потрапляють до\" compx немає, то краще не купувати у compx. Це лотерея.
Вчора Відповісти
Dima Sokalsky рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Материнська плата ASUS ROG STRIX B550-F GAMING, Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Vengeance RGB Pro (CMW32GX4M2D3600C18), Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-000000926), Замовлення №OCRT10041362

Покупкою цілком задоволений, в наявності виявилось материнської плати, закінчились, потрібно було замовляти. По цій причині зв’язався менеджер, повідомив терміни і запитав чи це підходить, товар прийшов навіть раніше запропонованого терміну
Михайло Матрунич рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Килимок для миші A4Tech X7-500MP, Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH220 Black, Замовлення №OCRT10041359