Xbalanqueee не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: ПРОЦЕСОР AMD RYZEN 5 5600 (100-000000927) (SAM4, 12T, 4.4 ГГЦ, TRAY), Замовлення №34419

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

KittyWasalono рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: ІГРОВА ПОВЕРХНЯ HYPERX PULSEFIRE MAT M, Замовлення №№OCRT10034702

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування
Михайло Василенко рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Персональна збірка ПК, Замовлення №0005844

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дякую магазину Compx за якісну збірку ПК. Всі етапи від спілкування з консультантом до видачі пройшли швидко,приємно та якісно! Це моє перше замовлення але всі наступні будуть точно в Compx.ua.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь
Thor Steinar рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Індивідуальна збірка ПК, Замовлення №6751

LEXXgad рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Коплетуючі для Пк, Замовлення №00197

Sasha Chernuk рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: материнстка плата maxsun cheallenger B560M (MS challendger B560M)s1200,intel B569M mikro1ATX, модуль памяті patriot DDR4 32GB(2*16) viper 4 bleckout 3000 MHz (PVB432G300C6K), Замовлення №#34136

Dimasenya91 рекомендує цей магазин

Купив: Комплектуючі до компютера, Замовлення №33937

Хороший магазин, приємний сервіс, швидко вирішують робочі моменти, все прийшло так як домовились. Хороші ціни в магазині.
Max Im рекомендує цей магазин

Купив: Материнська плата ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II, Замовлення №-

SLana рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: КОМП\'ЮТЕР HERO_518 (RX 580, RYZEN 5 4500, 16 ГБ, SSD 240 ГБ) 10 5 6, Замовлення №OCRT10034061

Чудовий магазин, приємні працівники. Замовили сину комп'ютер, з нами одразу зв'язалися, уточнили всі деталі. Товар чекали не довго, все ціле і робоче. Ціни нищі, ніж в ... Всі коробки, чеки присутні. Син задоволений і ми теж. Магазин рекомендуєм
Відповідь представника «COMPX.UA»
Владимир Кэш не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Хотів купити: intel xeon б/в

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Дуже засмучені ситуацією яка виникла. Чи не могли б Ви, вийти з нами на зв'язок, через наш телеграм бот https://t.me/CompX_bot задля вирішення ситуації яка виникла. Або можете надати контакти, по яким ми, могли б вийти на зв'язок з Вами. Будемо раді отримати від Вас відповідь.
писав вчора в бот - поки не відповіли. почекаю )
16 лютого 2024 Відповісти