Yana Kurbanova не рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Чоловічий годинник Casio Standard Digital AE-2000W-1AVEF, Замовлення №5677899990

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Годинник отримали. Все супер! Надіслали в той же день коли і замовила. АЛЕ!Сказати, що замовлю ще товар в даному магазині, то це НІ! Шановні менеджери,якщо Ви спілкуєтесь з клієнтом, то навчіться спілкуватися без помилок та без ХАМСТВА, яке ллється з Вас. Після спілкування з Вами замовляти ще бажання зникло. Дякую!
Death_kos рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Чоловічий годинник Casio Standard Digital AE-1400WHD-1AVEF, Замовлення №3465

Vitaliy 777 не рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Orient FUNA 1004W0, Замовлення №2967

Дима Мельник рекомендує цей магазин
13 липня 2021

Купив: Чоловічий годинник Casio Edifice EFR-552D-1AVUEF

Оригинальный товар+коробка + гарантия Быстрая отправка новой почтой
Евгений Омельчук не рекомендує цей магазин
18 червня 2021

Купив: GMW-B5000D-1ER

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Tabletka рекомендує цей магазин
25 травня 2021

Хотів купити: Чоловічий годинник Casio Standard Analogue MTP-1235L-7A

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Покупал всего 1 раз, и все было хорошо. Заказ быстро обработали и получил через 2 дня. Магазин могу рекомендовать . Работают вроде быстро и качественно, нацелены на клиента, что приятно
Frederick Krueger рекомендує цей магазин
15 травня 2021

Купив: Чоловічий годинник Casio G-SHOCK GA-2000-1A9ER, Замовлення №2581

Хороший магазин, цена дешевле, чем где-либо. Товар оригинальный. Связались через 5 минут после заказа на сайте. Часы получил в срок. Спасибо за качественную работу, и хорошие цены. Буду рекоменовать вас своим знакомым.
Su.Vadim рекомендує цей магазин
31 березня 2021

Купив: Часы Casio F-105W-1AWYEF, Замовлення №2236

Заказал в этом магазине часы Casio F-105W. Очень понравилась цена. Сразу же связались, оплатил полную стоимость, чтобы не переплачивать комиссию наложенного платежа. Товар отправили службой доставки "Новая почта". Всё пришло быстро, с гарантией. Часы оригинальные. В общем, спасибо магазину! Желаю им успеха и побольше продаж.
Vadym_S рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: Чоловічий годинник Casio G-SHOCK GA-2000-1A9ER

Прочитавши попередні відгуки зробив замовлення з оплатою карткою.Трохи більше доби і годинник у мане.У аутентичності ніяких сумнівів.Скажу більше-присутній повний комплект документів включаючи оформлену гарантію+вся фірмова упаковка.Я неодноразово купував CASIO у одного з відомих київських продавчів-жодного разу про упаковку ніхто й не згадував.Однозначно рекомендую.Користуйтесь без найменших сумнівів.І "зачем платить больше?"
Vld2011 рекомендує цей магазин
7 лютого 2021

Купив: Мужские часы Casio G-Shock GMW-B5000D-1ER

Внимательный и ответственный подход к покупателю. Продукция оригинальная. Рекомендую этот магазин.