Slem1k рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-71-93FR (NH.QN3AA.001), Замовлення №7574

Приїхав на наступний день, приземний бонус подарували мишку
Жан Клод рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 (82Y9000PUS), Замовлення №7577

Замовлення забрав на точці видачі вже за годину після замовлення. Дякую за оперативність і подарунок! Рекомендую магазин!
Марина S рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0082US), Замовлення №7575

Замовила ноутбук наложкою, на пошті оглянула і перетелефонувала в магазин щоб оплатити на карту і зняти наложку щоб не платити комісію НП, зробили все швидко, рекомендую, дуже уважні до прохань клієнтів. Також отримала мишку в подарунок. Величезне дякую!
Stepanu4 рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №7568

Купив навушники G435, Купував наложкою, магазин відправив в день замовлення, дякую за оперативність!
Semen B рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №7525

Ввічливий менеджер, відправили того ж дня, що в наш час досить рідко. Навушники перевірив на пошті поки все працює, раніше користувався попередньою версією.
Ігор Мосейчук рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: 83EF0002US, Замовлення №7523

Купив ноутбук за найнижчою ціною. Рекомендую цей ноут і магаз
Sergio1920 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Ноутбук Dell XPS 15 9520 (XPS9520-7171SLV-PUS), Замовлення №7068

Ціна відповідала заявленій, відправили вчасно, дякую.
Відповідь представника «YOUSEE»
Шановний Клієнте! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Ірина Шаталюк рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №7233

Менеджер виявився вкрай компетентним і ввічливим, що додало приємнх емоцій до мого візиту. Рекомендую!
Віталій Васютинський рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Smart колонка Amazon Echo Dot (5th Generation) Glacier White, Замовлення №7069

Товаром задоволений, оперативна доставка, кваліфіковані співробітники. Дякую за якісну роботу
Auto Garage рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3), Замовлення №7103

Покупали на подарок сыну, быстрая обработка заказа, приятный менеджер, перезвонил и ответил на все вопросы которые меня интересовали, магазином и ценой остались очень довольны. Сын рад подарку, спасибо, рекомендую)