Sergio1920 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Ноутбук Dell XPS 15 9520 (XPS9520-7171SLV-PUS), Замовлення №7068

Ціна відповідала заявленій, відправили вчасно, дякую.
Відповідь представника «YOUSEE»
Шановний Клієнте! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Ірина Шаталюк рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №7233

Менеджер виявився вкрай компетентним і ввічливим, що додало приємнх емоцій до мого візиту. Рекомендую!
Віталій Васютинський рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Smart колонка Amazon Echo Dot (5th Generation) Glacier White, Замовлення №7069

Товаром задоволений, оперативна доставка, кваліфіковані співробітники. Дякую за якісну роботу
Auto Garage рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3), Замовлення №7103

Покупали на подарок сыну, быстрая обработка заказа, приятный менеджер, перезвонил и ответил на все вопросы которые меня интересовали, магазином и ценой остались очень довольны. Сын рад подарку, спасибо, рекомендую)
Юлия Могилевич рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: 7113 заказ Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46-R5XN (NH.QH1AA.005), Замовлення №7113

Гарне та оперативне обслуговування ,приємні консультанти ,швидка доставка та ціни приємно здивовують !Дякую ,буду радити даний магазин друзям)Гарних продажів )
Николай Кожема рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Blue (981-001062), Замовлення №1975

Навушники класні: легкі, звучання норм. Магазин супер: швидко зв?язались, відправили в день замовлення, без передплати, наложеним платежем. Можна купувати, наступного разу буду платити одразу, щоб не переплачувати перевізнику.
Oksana Brovarnik рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Studio Pro Black (MQTP3), Замовлення №7088

Дуже задоволена магазином, відправили в той же день що і замовила, передзвонили відразу і проконсультували) гарних Вам клієнтів, дякуємо за бонус)
Андрій Палащук рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Smart колонка Apple HomePod 2 Midnight (MQJ73/MQJ93), Замовлення №7111

Все супер, всім задоволений, ціна і обслуговування приємноздивували
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Наушники Logitech G635, Замовлення №6476

Доброго времени суток! Магазин отличный, отправка максимально быстрая, цена выше всяческих похвал, особенно если пройтись по конкурентам. Ребята - молодцы! Быстро связались, в тот же день отправили, товар заявленному соответствует. Однозначно рекомендую!
Эмиль Ни рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83) (Open box), Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №6306

Наушники отправили быстро, проверил на оригинальность, все ок, за опен бокс не дочитал на сайте, но все прошло ок, работают хорошо, покупкой довольный.