Olekсаndr рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Samsung gq55qn85b

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На почті не вийшло включити в сєть так як не було електроенергії, але візуально оглянув все ціле. Все на своїх місцях) Магазину привіт і ставлю +.
Dimitri6 рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Lg 55nano763lq

Сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення

Привезли тв все добре, але з часом зрозумів що не працює пульт як указка. Набрав в магазин, розповів що пульт не працює. Зробили реєстрацію пульта (потрібно було деяку комбінацію кнопок нажати) і вуаля, все працює.
Boriach рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Philips 43pus8507

На почте проверил, все работает, документы были в коробке. Дома подключил, настроил под себя. Брал потому что Андроид и Ембилайт.
Prostokvasha рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Samsung 65q60b

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

stoneBoobl рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: Lg43nano769qa

Не сподобалося: оформлення замовлення

Хотів сказати дякую за допомогу при виборі телевізора менеджеру. Користуємося 3-й день. Все подобається.
2364275 не рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Хотів купити: SAMSUNG UE55AU7192

Шукав телевізор та натрапив на цей магазин. На наступний день після замовлення поздвонили та повідомили що таких телевізовір не має та інших в таких ціна також хоча і вже пройшло декілька днів на сайті так і вісить повідомлення про наявність.
Mix рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: LG 50NANO 869PA

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

OlegProtsik рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Хотів купити: Телевизор Sony XR-65X90J

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Приветствую ! Какова цена на момент покупки ? И Как дела обстоят с гарантией ? Телевизор был полностью запечатан вскрывали при вас дома ?
12 липня 2022 Відповісти
Vera177 рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Oled 48c19

Сподобалося: сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Честно говоря, немного переживала, делая покупку tv в интернет магазине, но мои опасения не оправдались. Менеджер помогла в выборе производителя (что оказалось очень важно), доставили в тот же день, проверили. Спасибо магазину МОТ. Рекомендую всем!
Відповідь представника «Motown»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Гарного дня!
Доброго дня. Також хочу придбати такий телевізор. Можете написати про враження від телевізору після піврічного користування?
25 червня 2022 Відповісти
Марьяна1 рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Купив: 50q73a

Сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

К Новому году купила себе телевизор, о котором мечтала и пообещала ребятам написать хороший отзыв, если будет хорошо показывать. Телевизором очень довольна и спасибо магазину за хорошо организованную работу менеджеров и курьеров по доставке. Всем рекомендую!!!
Відповідь представника «Motown»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Гарного дня!