Олег Мельник рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: iPhone 12 Pro 128 Gb, Замовлення №1771

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Оставил заявку на кредит. Менеджер сразу связалась, объяснила все условия, контролировала весь процесс. Телефон отправили по обещанным срокам. Остался доволен и обслуживанием, и качеством телефона.
Відповідь представника «Gnext»
Олег Мельник, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Anatoliimac рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Space Gray (MWH42), Замовлення №77

Магазин порадовал самой низкой ценой, отличным обслуживанием и качеством товара!
Відповідь представника «Gnext»
Anatoliimac, дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залашився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Наталья Панкова рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone XS Max 64GB Space Gray (MT502)

Отличный магазин! Оставила заказ, сразу же перезвонили, подтвердили наличие, цену. Оплатила на карту , чтобы не переплачивать наложенный платёж. Вечером прислали номер накладной , что отправили товар. На следующий день, на почте проверила и забрала. Покупкой довольна на 100%
Відповідь представника «Gnext»
Наталья, щиро вдячні, за високу оцінку роботи нашого магазину! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням!
Юлия Ежова рекомендує цей магазин
22 січня 2022

Купив: Apple IPhone 11 Pro 256

Замовила і швидко отримала своє замовлення. Дуже задоволена покупкою. Рекомендую.
Відповідь представника «Gnext»
Юлія, дякуємо, що знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Ми завжди намагаємось зробити обслуговування максимально комфортним для наших клієнтів!
natabyy рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: Apple iphone XR128 white

Замовлення зробила ввечері, коли магазин вже не працював, зателефонували вранці, обговорили деталі, я замовила додаткові послуги. Забрала цього ж дня, як тільки змогла доїхати до магазину. Одним словом, задоволена усім: оперативністю, консультацією, обслуговуванням, товаром і його роботою. Якщо в цьому магазині завжди так - дуже рекомендую!
Відповідь представника «Gnext»
natabyy, щиро вдячні, за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залишився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
EV. рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) RED (MPQW2)

Залишила замовлення ,телефон був у наявності , ціна актуальна, як вказано на сайті. Забрала самовивозом зі складу. Співробітники уважні і приємні в спілкуванні ! Телефон оригінальний , коробка в заводських плівках.
Відповідь представника «Gnext»
EV., дякуємо за високу оцінку нашого магазину! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
clavirika рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone XS Max 64GB Space Gray (MT502)

Покупкой остался доволен. Цена, наличие, консультация, скорость доставки, качество товара - всё отлично!
Відповідь представника «Gnext»
clavirika, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Ніка Степанова рекомендує цей магазин
30 жовтня 2021

Купив: iPhone 11 64

Позвонила, менеджер ответила на все вопросы, помогла определиться. Отправили в день заказа. Получила свой новенький, красивый iPhone с прозрачным чехлом, который шёл в подарок. Хожу счастливая! Цена, обслуживание и качество товара- отличные!!!
Відповідь представника «Gnext»
Ніка, дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залашився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Allochka7777 рекомендує цей магазин
23 жовтня 2021

Купив: IPhone XS 64gb Gold, Замовлення №1801

В магазині гарний вибір телефонів за низькими цінами. Допомогли визначитись з моделлю і кольором. Телефон гарної якості. Дякую за швидку доставку і подарунок)
Відповідь представника «Gnext»
Алла, щиро вдячні, що Ви високо оцінили роботу нашого магазину! Завжди раді допомогти, звертайтесь за приємною покупкою знову!
Сергій Чевола рекомендує цей магазин
4 жовтня 2021

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2)

Отличный магазин. Купил 3 дня назад маме на подарок Airpods . Реализовали адресную доставку очень быстро. А так же по сравнению с другими сайтами цена оказалась актуальной. Спасибо)
Відповідь представника «Gnext»
Сергій, дякуємо за високу оцінку нашого магазину! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням!