Марина Бережник рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Мишка defendor prototype GM670L ігрова, Замовлення №12776

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Иван Истомин рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Телевізор Mi TV A2 55", Замовлення №20450865483499

Дякую за TV. Дуже задоволений.
Владимир Гуржий рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) MW5230, Замовлення №12717

i-s-n рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Процесор Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF), SSD накопичувач KC3000 512 GB (SKC3000S/512G), Повітряне охолодження SE-207-XT SLIM, Замовлення №12687

Зробив апгрей компа. Замовлення №12687 .Проц AMD Ryzen 9 5900X , добавив SSD, розігнав помять до 3600 мГц. На років 5 ще хватить. А там побачимо. Магазин можна рекомендувати, адекватні ціни і послуга " знайшли дешевше" реально працює. Відправка оперативаю РЕКОМЕНДУЮ...
Денис Кулик рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Материнська плата B650M AORUS ELITE AX, Процесор Ryzen 5 7600 (100-100001015MPK), Замовлення №№ 11558

Товар пришел быстро, упакован хорошо. Заводская упаковка материнки не нарушена. Рекомендую этот магазин.
Silent Bob рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Процесор Core i5-12600KF (BX8071512600KF), Замовлення №12565

Перед замовленням запитав все, що мене зацікавило, у менеджера через телеграм. Зробив замовлення через сайт, оплатив. Відправили на наступний день, доставка була безкоштовна на нову пошту. Процесор прийшов у заводській упаковці з пломбами. Фіскальний чек і документи прийшли на електронну пошту. Залишилося позитивне враження від співпраці.
Руслан Добровенко рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Материнська плата A520M-HVS, Замовлення №не помню

Кусочек Человека рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Універсальна мобільна батарея Energizer UE10052PQ 10000mAh Black (UE10052PQ_BK), Замовлення №12302

Мирослав рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: GF RTX 4060 8GB GDDR6 Dual Palit (NE64060019P1-1070D), Замовлення №12248

Роботою магазину і мененджерів задоволений на всі 100%. Про dp-shop дізнався на Hotline, купляв тут вперше, замовив відеокарту на сайті 07.12.23, перезвонила мененджер дівчина практично зразу і приємним голосом уточнила всі деталі по замовленню) гарантію і чек прислали на пошту по факту оплати, відправили в той же день і на другий вже отримав на пошті, все прийшло ціле, гарно запаковане, і нове, однозначно рекомендую даний магазин до співпраці! Швидко, якісно, клієнтоорієнтовано.
Andrii Shumilin рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Материнська плата Z790 UD, Замовлення №11557

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовляв у цьому магазині близько 2х місяців тому, все пройшло добре. Скарг не маю )
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Єдине, що не зрозуміло, чому Ви недоліком поставили наявність? У нас всі товари у наявності. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Випадково :)
5 грудня 2023 Відповісти