Ціна збігалась із заявленою на hotline
Елена Красюк рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: HP 15-fd0096ua 15.6, Замовлення №14921

Зв'язались швидко, допомогли провести оплату, т.я. щось не получалось. Отримала посилку наступного дня після оплати
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!! Складу ми зробимо зауваження щоб вони краще пакували товари
Мария Русских рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Домофон Slinex SQ-07MTHD (black), Замовлення №№ 14564

швидка комунікація, відповідність цін та наявності, швидко віправили, взагалі ніяких нарікань, тільки позитивний досвід, ціна була найнижча
Відповідь представника «dp-shop»
Ярослав Верстюк не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Батерея для дрона breeze, Замовлення №14722

При оформлені замовлення і цого відправки ціна була однією,а при оплаті у відділені ціна змінилась.
Відповідь представника «dp-shop»
Доброго дня. Товар добу очікував на віддіденні з фіксованою ціною. Ви його не отримували та не сплачували товар. На наступну добу ціна було відкорегована залежно від курса валют. Ціна на товар фіксується лише при повній оплаті за замовлення. Якщо Ви замовляєте післяплатою та не вносите жодних передплат то ціна не фіксується. Якщо Вас зміна ціни не влаштовувала, то Ви могли не забирати товар, тим паче Ви не вносили жодних передплат.
Ви при відправці повідомляйте про це будь-ласка.курс валюь міняється кожен день.
23 липня 2024 Відповісти
Представник магазину «dp-shop» відповів на коментар Ярослав Верстюк
Обов'язково врахуємо Вашу думку та передамо побажання керівництву.
24 липня 2024 Відповісти
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Акумулятор для ДБЖ GEM BATTERY GS 12-9, Замовлення №14488

Доброго времени суток! Приобрёл дополнительный аккумулятор для ИБП в магазине dp-shop.Работой магазина удовлетворён, всё пришло в срок, цене соответствовало. Единственное, что не понравилось - упаковка, которая была слишком ненадёжной, не могла защитить от возможных повреждений (несколько слоёв плёнки и небольшой кусок картона). В принципе товар пришёл без повреждений и был работоспособен, поэтому рекомендовать магазин к сотрудничеству однозначно можно.
Юрій Вербовий рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Мережевий фільтр Tecro (SF-1W) 1 розетка, Замовлення №14260

Відповідь представника «dp-shop»
Євген Strst не рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Хотів купити: Карта пам\'яті SanDisk microSD 64GB C10 UHS-I U3

- написав шоб НЕ дзвонили - кажуть шо дзвонили (а я на старлінку, тут зв'язку нема) - в месенджери не постукались - товар Карта пам'яті SanDisk microSD 64GB C10 UHS-I U3 вказаний шо є - а насправді його нема.
Відповідь представника «dp-shop»
Доброго дня. Те, що товар скінчився в наявності таке трапляється, нам прикро що перед Вами останні викупили в онлайні. Майданчик оголошень Хотлайн не оновлюється онлайн, є технічні обмеження. З Вами менеджери намагались зв'язатись щоб підібрати заміну та у примітках від Вас не було вказано, що зв'язок тільки через мессенджери, тому й намагались Вам додзвонитись.
Tim Wolf (Games) рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Флешка MediaRange 64 GB USB 3.0 (MR917), Замовлення №14144

Флешка норм. Не знаю, чи правильно показує швидкість, але показує більше заявленої в описі. Рекомендую магазин, відправили швидко. Хоча тільки зараз побачив, що було дешевше.
Дмитрик рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC70P, Замовлення №14165

Купляв зарядну станцію Bluetti AC70P.Замовлення #14165.Можу порадити цей магазин!Адекватна ціна,чудова підтримка-менеджер завжди на зв'язку!
Isolated рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: студійне освітлення Puluz Ring USB LED lamp 10"+ tripod 1.1m (PKT3035), Замовлення №13604

Возникли непредвиденные обстоятельства. при помощи консультанта и небольшёй бюрократической волокиты средства были возвращены. магазин однозначно рекомендую.
Артур рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Інвертор Choetech з зарядкою, функція ДБЖ 12220V 1000Вт, чиста синусоїда (INV-C1000WUPS-EU), Замовлення №13968