Костенко Олег рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Ерекційне кільце Satisfyer Powerful One (SO3892), Замовлення №18781136

Довго вагався про чесність магазину, але дійсно такий магазин існує і ще вагався перечислити всю суму за товар але мене переконало зворотній зв'язок в телефонній розмові з менеджером магазину. Все прийшло за 2 дні, товар відповідає опису. Гарні враження від магазину.
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням.
Олена Дубовик рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Вібратор клітора Satisfyer Mini Secret Affair (SO3574), Замовлення №18781132

Ціна найнижча на ринку, так що рекомендую всім
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Завжди раді старатися для Вас)
Олександра Перинська рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: -, Замовлення №18781385

Дуже чудовий магазин , хороші ціни, персонал милий, допомагає та надає консультацію
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Будемо раді Вас знову бачити в нашому магазині)
Настя Федоренко рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Вібратор клітора Satisfyer Love Breeze Copper (SO4102), Замовлення №18781127

Приємний персонал;)) Завжди раді допомогти!
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок!) Нам дуже приємно, що Ви задоволені)
Jack рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Вібратор клітора Satisfyer Number One (SO1644), Замовлення №18781119

Магазином доволен
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок!
Nika рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Вібратор клітора Svakom Amy Violet (SO4822), Замовлення №18781115

Давно є користувачем даного магазину, купую в них не в перше. Як завжди усе на рівні, тому ось мій обіцяний відгук
Anton рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Вібратор клітора KissToy Polly Violet (SO6543), Замовлення №18781112

Гарні акційні пропозиції, приємні консультантки та гарна якість товару.
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Завжди раді старатися для Вас)
Ярослав рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: вагінальний лубрикант Pjur Basic Water Glide 100 мл (PJ10410), Замовлення №18781109

Рекомендую до співпраці
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок та за те, що можете рекомендувати наш магазин!
Олена Карбівська рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Ерекційне кільце Satisfyer Spectacular Duo (SO6132), Замовлення №18780974

Магазин у мене у топі. Завжди саме тут замовлеляю з 2021 року. Різні траплялись ситуації, але завжи магазин підтримує та достойно вирішує ситуацію в позитивний для мене бік, у і для себе мабуть, я ж гарний клієнт)
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Раді намагатися робити все, щоб кожен клієнт залишився задоволений не тільки покупкою, а й приємним сервісом магазину)
Тетяна рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Комбідресс D&A Дерзкая Стелла L, молния на все тело (SO3349), Замовлення №18780771

Чудовий фідбек, гарна якість та круті акції!