Bulkarr рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Рис довгозернистий, Крупа гречана , Оливки Olymp, Горошок зелений Премія консервований, Кукурудза Премія, туалетний папір Туалетний папір Perlum 3 шари 8 рулонів (4770023351569), Замовлення №№ 10 0055 9437

Гарні акційні ціни, безкоштовна доставка
Федоров Дмитро не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: алкоголь, Замовлення №1000684027

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

кожного разу проблеми з доставкою і наявністю товарів. Телефонують, повідомляють що чогось немає і треба чекати 1, 3, 7 днів (або замінити іншим товаром). Навіть якщо все в наявності і замовлення оформлене і підтверджене до 14:00 - всеодно не відправляють вчасно. Купував досить часто але з кожним разом все гірше досвід.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Дмитро :) Дякую вам за відгук. Мені дуже шкода, що ви зіштовхнулись із затримкою відправлення замовлень :( Так немає бути, кожен Гість має отримувати всі свої замовлення вчасно і без жодних затримок :) Вашу відправку вже передали на доставку, тому найближчим часом вона почне відстежуватись у додатку Нової пошти :) Також, як і домовлялись, вже надіслала вам бонус у смс повідомленні, у якості вибачення за завдані незручності :) Буду рада вас і надалі бачити нашим Гостем :) Гарного дня та мирного неба над головою! Дар'я | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Евгений Гуринович не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Червоне вино Вино Brunello di Montalcino Poggio Nero красное сухое 0.75 л 15% (8009307012992), Замовлення №3015805

Другий раз купляю тут дорогий алкоголь і смак зовсім не схожий на оригінал. На підробку наче не схоже, можливо впливають умови зберігання. Але те, що я придбав це не Mare Magnum Brunello di Montalcino Poggio Nero.
Відповідь представника «MAUDAU»
Евгене, добрий день :) Дякую за ваш відгук :) Дуже шкода, що отримали неприємні враження від даного вина :( Можу запевнити вас, що всі товари в нашому маркеті виключно оригінальні і ми дотримуємось правил їх зберігання :) Як і повідомила, на смак міцних напоїв впливає тривале транспортування, тому краще дати вину вистоятися, перед тим як вживати, і його смак розкриється повністю :) Я вдячна вам за спілкування та можливість узгодження ситуації :) Буду дуже рада побачити вас нашим Гостем знову і сподіваюсь невеликий бонус до наступної покупки буде приємним доповненням :) Гарного та спокійного вам дня! Олександра | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Bulkarr рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Арахіс Big Bob смажений солоний 120 г (770368), Кислота Мрія лимонна 100 г (803468), Набір: Кекс Chef Panettone Milano класичний + Кава в зернах Gemini Crema, Напій Pepsi, Напій Schweppes , Печиво Yarych Марія з висівками 155 г (460631), Печиво Житомирські ласощі Марія 160 г (893853), Сік Galicia Яблучний прямого віджиму 1 л (549556), Халва Zolotoi Vek соняшникова з арахісом 270 г (125781), Цедра апельсину Kotanyi 20 г, Замовлення №1000464424

Зручно замовляти, безкоштовна доставка
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Дякую вам за відгук :) Радий, що вам зручно замовляти у нас та до вподоби пропозиції з доставки :) Обов'язково повертайтесь до нас знову :) Бажаю чудового та мирного дня! Роман | Керівник відділу контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
xamer не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Клуб 4 лапы Premium Adult All Breeds Lamb and Rice 14 кг (909573), сухий корм Premium Adult All Breeds Lamb and Rice 14 кг (909573)

Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаю :) Шкода, що вам не сподобалась актуальна ціна на товар :( На жаль, ціни на товари досить динамічні, та можуть змінюватися щодня, оскільки на вартість товару впливає багато факторів: співвідношення між попитом і кількістю, логістика, демпінг, визначення цін самим виробником :) Водночас наш маркет пропонує товари за доступними та вигідними ринковими цінами, а також постійні знижки та акції :) Якщо виникнуть додаткові зауваження або проблеми, будь ласка, надішліть повідомлення службi турботи MAUDAU у Viber - tinyurl.com/ke4dbxy9 чи Telegram - t.me/MAUDAUOKK_bot або Еmail на адресу service@maudau.com.ua з номером замовлення, і я зроблю все, щоб вирішити це питання для вас :) Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Олена рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: пакети для запікання, пергамент для випічки Пергамент для выпечки PRO service 50м (14401300) 4823071607697, Замовлення №1000606191

Замовляю на цьому сайті більше року. Вдячна вічливим операторам, супер пакуванням товару. Порадила своїм друзям та з задоволенням буду користуватися послугами цього сайта. Дякую Вам за вашу роботу та підхід до кожного замовлення.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олено :) Дякую за вибір нашого маркету та довіру :) Ми завжди прагнемо надавати якісний сервіс, тому я дуже радий, що ви задоволені нашим обслуговуванням та пакуванням відправок :) Завжди раді вам знову в MAUDAU і дякую, що рекомендуєте нас :) Бережіть себе! Мирного та чудового дня :) Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Vadym Ilchenko рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Віскі Віскі-лікер Tennessee Fire 0.7л (CCL1781803), Замовлення №2994372

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Магазин рекомендую, проте не очікуйте відправки у заявлений термін. Не розумію навіщо надсилати повідомлення що відправка буде сьогодні, якщо на наступний день ввечері тільки створюється ТТН
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаю, Вадим :) Дякую вам за відгук :) Перепрошую за будь-які незручності, які виникли у зв'язку з затримкою відправки вашого замовлення :( Працюємо над вдосконаленням наших процесів для запобігання подібним ситуаціям у майбутньому :) Дякую за ваше розуміння та терпіння :) Бажаю чудового дня! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
KoR рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Baileys, Asti Martini, Whistling Track, Baileys, Ati Martini, Whistling Track, Замовлення №1000646034

Не сподобалося: відвантаження товару

Заказывал алкоголь - все ок, пришел хорошо упакованный, с чеком, акцизной маркой, сроки нормальные - нет даже половины срока. Отправили на день позже, чем было заявлено на сайте при оформлении, но для меня это не критично.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Дякую за ваш відгук :) Перепрошую за невелике затримання у відправці та радий, що ви залишились задоволені отриманим товаром і його пакуванням :) Чекаємо на ваші замовлення в майбутньому :) Бажаю гарного дня та приємних покупок :) Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Mary Alis не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Оливкова олія, спеції, товари для дому тощо, Замовлення №2967791

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Марія, добрий день :) Перепрошую за неприємні емоції від покупки:( Вже перевірили інформацію по вашій відправці - замовлення, дійсно, було відправлено на третій день. Вибачте, будь ласка, за отримані незручності від затримки :( На жаль, не змогли зв'язатись з вами для вирішення. Очікуйте, будь ласка, на повторний дзвінок фахівця або напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 чи Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - зробимо все можливе аби виправити неприємні враження :) Сподіваюсь на порозуміння та бажаю мирного дня! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
4521 не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Продукти., Замовлення №2965619

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Перепрошую за незручності, що ви отримали від покупки у нашому маркеті :( Вдячний, що надали зворотній зв'язок. Запевняю вас, що ми відповідально ставимось до якості наших товарів і обслуговування, тому вже вжили відповідних заходів для вирішення ситуації :) Сподіваюсь бачити вас нашим Гостем і надалі, а відправлений подарунковий промокод буде приємним бонусом до наступної покупки :) Бажаю вам чудового дня та мирного неба нам усім! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
У них все «людський фактор». Забули, помилилися і обіцяють виправитися. Тільки нічого не змінюється.
13 лютого 2024 Відповісти