Ціна збігалась із заявленою на hotline
Ольга Сварцевич не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Сімпарика, Засіб від паразитів Zoetis Simparica - таблетки Симпарика от блох и клещей Вес 2.5 до 5 кг 10 мг 1 таблетка, Замовлення №6179386

Продали підробні таблетки сімпаріки, для маленьких порід собак. Вперше купила на Maudau та пошкодувала. На собаці знайшла великий слід від укуса кліща. Як там можно, травити собак. Заявленої серії сімпаріки не існує. Як виявилось. Чекаю на пояснення. А також протерміновані ласощі Trixie жувальні палички продали, запах старого, тварини відмовились куштувати. Жахливо. Навіщо ліки підробляти??? Найстрашніше що ви могли зробити.......
Natalia не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Заказ, Замовлення №1001330340

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

GoodFlaq не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Рис для суші, соєвий соус, мука Київмлин., Замовлення №6340184, 6340183.

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Христина Павлишин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 липня 2024

Купив: Засіб від паразитів Zoetis Simparica - таблетки Симпарика от блох и клещей Вес 2.5 до 5 кг 10 мг 1 таблетка, Замовлення №6276141

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Христино :) Вибачте за незручності, які виникли з вашим замовленням. Ми розуміємо ваше розчарування та незадоволення:( Вдячні, що ви знайшли час для телефонної розмови та дозволили загладити нашу провину:) Сподіваємось, що невеликий бонус у вигляді знижки до наступної покупки зможе виправити негативне враження :)
Усі питання вирішені, кошти повернуті на картку в повному обсязі. Ще й надано персональну знижку на наступне замовлення, яка діє до кінця поточного року.
Вчора Відповісти
Щербакова не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Конструктор LEGO Creator 3 v 1 Білий кролик 258 деталей (31133) , Замовлення №6275943

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Приносимо вибачення за ситуацію, яка склалася з вашим замовленням. Ми розуміємо ваше розчарування та незадоволення :( Ми зробимо все можливе, щоб вирішити ваше питання у найкоротший термін :)
coo4ma не рекомендує цей магазин

Купив: Продовольственные и непродовольственные товары, Замовлення №1001220550

Задержали доставку на неделю из-за того, что не было в наличии одной позиции. Узнать об этом я смог, конечно, после того, как написал в поддержку, чтобы отправили посылку. После замены товара на другой прождал ещё какое-то время, перед тем, как посылку всё же отправили наконец
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Вибачте, будь ласка, за затримку доставки та незручності, які виникли через відсутність товару в наявності. Ми розуміємо ваше розчарування цією ситуацією :( Дякуємо за ваше терпіння та зворотний зв’язок. Ми працюємо над тим, щоб подібні ситуації не повторювалися в майбутньому, та робимо все можливе для покращення якості нашого сервісу :)
Лариса Шестакова рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Горілка Гетьман Водка 0,5 л (4820050233038), Замовлення №1001201654

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ларисо :) Дякуємо вам за оцінку нашого маркету у 5 зірок :) Чекаємо на вас знову у MAUDAU :) Гарного вам дня та мирного неба над головою :)
Alexander1403 не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Хотів купити: Несколько товаров

Неделю не могут отправить заказ. Ой, у нас тех товаров нет, ой у нас эти товары закончились. Ой, там коробочка повреждена, и т.д. и т.п. Операторы бросают трубку на полуслове Деньги не возвращают!!!
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Олександре :) Дякуємо вам за ваш відгук :) Нам дуже шкода, що ви зіткнулись із затримкою у відправці вашого замовлення. Вибачте, будь ласка, що отримали такі негативні емоції, розуміємо, як сильно вас підвели :( Щоб швидше вирішити ваше питання, будь ласка, надайте нам номер вашого замовлення під цим дописом і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам отримати ваше замовлення якнайшвидше :)
23 липня 2024 Відповісти
Отмените заказ и верните деньги! Деньги должны быть возвращены СЕГОДНЯ, а не в течении 10-11 дней, как заявляют ваши операторы
23 липня 2024 Відповісти
Представник магазину «MAUDAU» відповів на коментар Alexander1403
Олександре, розуміємо ваше розчарування та незадоволення :( Повернення коштів по вашому замовленню 1001315372 ініціювали 23.07. Кошти повертаються протягом 1-11 днів в залежності від вашого банку:)
Вчора Відповісти
LeqB1t не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Квас, Норі, Пиво Guinness Пиво Draught темне фільтроване 4.1%, 0.44 л (5000213101872), Замовлення №6332707

Привезли замовлення не в нормально вигляді. Норі приїхало зломленими, квас банка лопнула, який зі смаком Коли, а також проблема з Гінесом та ще одним квас зі смаком манго, котрі надулися, таке й пити не хочу. Подзвонив до Maudau, вони мені у повідомленні "очікуйте відповідь на протязі 3-6 днів", тобто я не отримав замовлення, яке повинно було б прийти у нормальному вигляді як мінімум, но від Маудау "ви почекайте". Дуже не сподобалося це відношення чесно кажучи.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Дякуємо вам за ваш відгук :) Ще раз вибачте, будь ласка, що отримали пошкоджені товари з вашого замовлення, так не має бути :( Також вдячні вам за час, приділений в телефонній розмові :) На майбутнє ми рекомендуємо переглядати замовлення при отриманні та у разі виявлення пошкодження чи невідповідності, одразу відмовлятися від нього :) Якщо при отриманні ви бачите відмінності, або, наприклад, є наліпка, що замовлення "перепаковано" - саме це ознаки того, що під час доставки виникла проблема, і відправлення потрібно перевірити :) Сподіваємось, що невеликий бонус у вигляді знижки до наступної покупки зможе виправити негативне враження :) Гарного та мирного дня :)
Павло не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: побутова хімія, Замовлення №1001307463

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовлення 1001307463 від 16.07.2024, відправка 18 липня. Статус замовлення на сайті - Сплачено. При оформленні вказував "не передзвонювати", мабуть тому ніхто і не дзвонив, але відправка 18.07 не відбулась, коли буде доставка станом на 22.07.24 невідомо. Сайт дуже сильно тупить, навіть з ПК, замовлення ж з мобільного браузера просто неможливе. Асортимент великий, але сервіс ніякий. Ще почекаю, якщо не відправлять, доведеться скасовувати замовлення і чекати на повернення коштів.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Павле :) Дякуємо вам за ваш відгук :) Вибачте, будь ласка, за затримку у відправці вашого замовлення :( Також вдячні вам за приділений час в телефонній розмові для узгодження ситуації :) Передали додатковий запит задля пришвидшення відправки вашого замовлення :) Сподіваємось, що невеликий бонус у вигляді знижки до наступного замовлення стане у пригоді та дозволить перетворити негативні враження на позитивні :) Будемо раді знову бачити вас нашим Гостем :) Гарного та мирного дня :)