Андрій не рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Хотів купити: Замовлення №60076886

Всім привіт ! Робив замовлення в цьому магазині сервіс просто ЖАХЛИВИЙ! Спочатку вони обіцяють доставити замовлення з 14:00 до 18:00 01.05.2024 о 19:00 телефонуєш та менеджер Владислав повідомляють про зломане авто та обіцяють доставити 02.05.2024 в першій половині дня ,але 02.05.2024 телефонуємо повторно для уточнення та нам менеджер Віка повідомляє про те ,що наше замовлення навіть не передали на доставку. Жахливе обслуговування та відношення до клієнтів!!!
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Андрій :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Замовлення за номером 60076886 - за вами не фіксується :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Замовлення №6007686
2 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «MAUDAU» відповів на коментар Андрій
2 травня 2024 Відповісти
Улегин Сергей не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Замовлення 6008502

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день Сергій :) Вдячні вам за відвертий відгук та звернення уваги на проблему з підтвердженням доставки :) Перепрошуємо за незручності, які отримали через це. Ми зробимо все можливе, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому :) Сподіваюся, що у нас буде змога показати вам кращий рівень сервісу і подальші онлайн покупки будуть лише з позитивним досвідом :) Будемо дуже раді побачити вас нашим Гостем знову :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Fedor Bernard не рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793)

Треба тиждень, або два чекати на відправку замовлення!!! ПРОДАВЦЯ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Сергей Голкин не рекомендує цей магазин

Купив: Кілька товарів, Замовлення №3164537

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Робив замовленя 25 квітня, воно досі було не відправлено, сьогодні 1 травня, вирішив передзвонити запитати в чому причина, виявилось моє замовлення відмінили черех технічні проблема, але ніде про це не було написано, тепер кошти будуть повертатись не ясно скільки, і чи взагалі іх повернуть, і я без товару, який мені був дуже потрібен, нікому не рекомандую у них щось замовляти
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Сергій :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Замовлення за номером 3164537 - за вами не фіксується :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
олександр малішевський не рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Хотів купити: Okhard

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олександр :) Дякую за ваш відвертий відгук та перепрошую за незручності, які трапилися під час замовлення :( Я вдячна вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації:) Сподіваюся, що всі подальші онлайн покупки будуть лише з позитивним досвідом :) Буду дуже рада побачити вас нашим Гостем знову :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Чому ви обманюєте людей ???? Три дні чекаемо на відправку !!!!
1 травня 2024 Відповісти
Руслан М'ялковський не рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: номер замовлення , номер замовлення 3355263, Замовлення №3355263

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Руслан :) Дякую за ваш відгук :) Вибачте будь ласка, що підвели вас з доставкою замовлення та ви не отримали вчасно належний зворотній зв'язок, щодо відправлення :( Особисто проконтролюю відправлення вашого замовлення якомога скоріше :) Сподіваюсь у майбутньому у нас буде можливість виправити ваші враження та показати найкращий сервіс, як це і відбувається зазвичай у маркеті :) Буду рада бачити вас постійним Гостем маркету важливих штук :) Гарного дня та мирного неба усім нам! Альона| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Варвара Павлинская не рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Побутова хімія, Замовлення №1000946115

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Варваро, добрий день :) Дякую вам за відгук :) Вибачте, будь ласка, що виникли незручності під час замовлення та довелося очікувати відправлення більше часу аніж ви розраховували :( Маю надію, що змогла пояснити процес розблокування коштів за скасовану позицію та ви зможете перевірити повернення :) Сподіваюсь на відповідь щодо запропонованої компенсації розлитого товару та що таким чином зможу згладити ситуацію та враження :) Буду рада бачити вас Гостею маркету надалі :) Мирного неба усім нам! Альона| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Оля Оля не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Пюре фруктове Bob Snail Смузі Яблуко-Чорная Смородина 200 г, Замовлення №1000960494

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ольго :) Мені дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація із останнім замовленням :( На жаль, не вдалось з вами зв'язатись в телефонному режимі щодо вирішення цього питання Ольго, дуже хочу допомогти вирішити цю проблему, тому буду вдячна якщо напишете у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Бажаю вам гарного дня та мирного неба нам усім! Гарного вам дня та мирного неба над головою! Вікторія| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Ольга Ткач рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Самокат Yvolution YGlider NUA Зеленый (Y101263), Замовлення №3289822

Покупкою задоволені.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ольго :) Дякуємо за ваш відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Завжди намагаємося забезпечувати найвищий рівень обслуговування :) Дякую, що обрали наш магазин, і чекаємо на ваші наступні покупки :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Катя Стриха рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Трусики-підгузники Pampers Pants Junior 5 152 шт, Замовлення №1000914656

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Катерино :) Дякуємо вам за відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Чекаємо на вас знову у MAUDAU :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68