Калин Александр рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Осушувач повітря MYCOND Tibo Smart 12, Замовлення №15175021

Швидко передзвонили для підтвердження замовлення, відправили, як і обіцяли, наступного дня. Товар повністю запечатаний, всі заводські пломби на місці. Покупкою дуже задоволений, пощастило заощадити непогану суму)
Усаков Валерий рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Обігрівач Ardesto HCP-1000RBGM, Замовлення №15174817

Чудовий магазин. Замовив товар на сайті вночі, менеджер передзвонив зранку, уточнили дату відправки товару, в результаті відправили навіть раніше. Оплатив все без проблем, обігрівач запакований добре, все працює.
КамышЯна рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D009WD8-20LD, Замовлення №15174029

Вперше замовляла у цьому магазині. Сподобалася ціна та вибір товарів, плюс відгуки позитивні від клієнтів. Доставили досить швидко, товар належної якості. Дуже задоволена покупкою та рекомендую всім!
Горбань Михаил рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D005WD2-12LD, Замовлення №15173302

Висока якість товару. Отримавши свій товар, був приємно вражений його якістю та відповідністю опису на сайті. Дякую за оперативність!
Сахно В.П. рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Очищувач повітря Sharp UA-PE30E-WB, HEPA фільтр Sharp UZ-HG3HF, Замовлення №15173194

Хороший магазин, подобається обслуговування. Замовляв очищувач повітря для себе і для родичів. В магазині допомогли з вибором! Відправили в той же день кур'єром. Все працює. Всі задоволені. Рекомендую.
Дудник Руслан рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Очищувач повітря Sharp UA-PE30E-WB, Замовлення №15173055

Швидко доставили, очищувач повітря запакований добре, рекомендую магазин і очищувач!
Храпун Роман рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Осушувач повітря MYCOND Roomer Smart 25, Замовлення №1517122

Усе гаразд) товар доставили швидко. Все працює. Продавець топовий!
Snigur Vika рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Очищувач повітря Boneco S450, Замовлення №1516821

Зволожувач повітря відповідає всім заявленим характеристикам. Продавець відповідальний, проконсультував і допоміг обрати модель. Доставили все вчасно. Я задоволена.
Семашко И.Б. рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Очищувач повітря Daikin MCK70YV, Замовлення №1516699

Купую вже другий раз через цей магазин. Відправляють день в день. Швидкість та відповідальність продавця зараз дуже важливі для мене.
Реджепов Рахат рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Осушувач повітря MYCOND Roomer Smart 12, Замовлення №1516672

Дуже вдячний менеджеру за консультацію. Компетентно і професійно. Я отримав вичерпну інформацію. Товаром задоволений, все чітко.