Шевчук Вадим рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Купив: Очищувач повітря Samsung AX47T9080SS/ER , Замовлення №42644

Оперативно связались, предоставили подробную информацию, учли все пожелания и вошли в положение
Славинский Гена рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Осушувач, Осушувач повітря MYCOND Worker 50, Замовлення №32700

Отличный выбор климатической техники для дома,или для офиса, тут можно найти на любой вкус. Превосходное обслуживание, консультанты отлично работают. Рекомендую!
Дмитрий Белий рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Очищувач повітря Samsung AX34T3020WW/ER , Замовлення №46258

Товар хорошої якості, ціна нижча, ніж у інших продавців.
Мищенко Олег22 рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Фільтр Samsung CFX-D100/ER, Замовлення №425695

Якість обслуговування на рівні, залишився задоволений покупкою. Приємно працювати з фахівцями, дякую і побільше продажів вам))
ПисарчукВ рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Очищувач повітря Panasonic F-VXL40R-S, Замовлення №62548

Спасибо за оперативную обработку моего заказа! Покупка прошла быстро и цена одна из лучших!
Марчук Лев рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Очищувач повітря Samsung AX47T9080SS/ER, Замовлення №394565

Приобрели именно то, что было нужно. Цена лучше чем у конкурентов
Татулов Леонид рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Фільтр Philips FY0194/30, Замовлення №7282

Якісний фільтр, ціна на нього одна з найшижчих на ринку у вас, це приємно радує. До цього вже мав досвід замовлень у вас, проблем не було як тоді, так і зараз. Сміливо можу вас рекомендувати. Працюєте на совість!!!
Андрій рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Очищувач повітря SHARP UA-HG50E-L, Замовлення №1212

Чудовий магазин з чудовим обслуговуванням. Якість на високому рівні. Продавець завжди готовий піти на зустріч.
Деркач Ваня рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Очищувач повітря Sharp UA-HD60E-L, Замовлення №1202

рекомендую і магазин і товар однозначно . Моя оцінка 5 із 5
Diana Prom рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Осушувач повітря Neoclima SBN-012, Замовлення №1189

Взяли осушитель Neoclima. Неплохой вариант на этот бюджет (обошелся в 8700 грн.), сначала показался немного шумноватым, но мы бы быстро привыкли, т.к. звук не противный, и продавец нас предупреждал. Благодарю за консультацию при выборе!