Serega Bablyak рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Смартфон Ace 12/512GB Black, Замовлення №№271606539

Крутий магазин, я задоволений обслуговуванням! Обговорили все з менеджером, гідроплівку поклеєли одразу, комплектація телефону чудова, добавили перехідник на єврорезетку, бо комплектація китайська і роз*єм розетки, американьська вилка, я дуже радий, що купив телефон саме у цьому магазині! Я задоволений покупкою, і до речі дешевша вартість ніж у всіх інших продавців телефонів, лояльність на вищому рівні до клієнта!
Наталья Щербина рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Планшет Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi Grey (ZAAM0062), Замовлення №263441972

Замовлення прийняли та відправили швидко. Товар новий, все добре, ціна була актуальна, продавець завжди на зв'язку, рекомендую даний магазин.
Павло Биченок рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Планшет Xiaoxin Pad 2022 4/128GB Wi-Fi Grey (ZAAM0114), Замовлення №263063405

Купив планшет та чохол, також наклеїли одразу захисну плівку. Все сподобалось!
Ирина Иващенко рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Lenovo Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi Grey, Замовлення №263111147

Задоволена як товаром, так і магазином! Найкращі рекомендації!!!
Олег Скидан рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Xiaomi Poco X5 5G 8/256GB Black Global Version (NFC), Замовлення №262515671

Все чудово - і по ціні і по обслуговуванню.
Представник магазину «PhonePlanet»
6 листопада 2023 Відповісти
Viktor Zasadnuk рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Realme C55 8/256GB (Rainy Night) NFC Global Version, Замовлення №257207961

Відповідь представника «PhonePlanet»
Дякуємо за довіру і позитивний відгук) Плівку надрізаємо для того, щоб ви могли оглянути телефон на відділенні пошти, так як нова пошта не дозволяє відкривати пакування.
Олександр Рєзун рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Смартфон Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №254174785

Купував Poco X5 Pro 5G 8/256 та чохол до нього. Проконсультували, придбав, відправили наступного дня. Товар у заводському пакуванні. Усе добре. Рекомендую.
Alexandr Alexandrovich рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Планшет Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU), Замовлення №248500184

Даже сподобався цей магазин! Менеджер вiчливо та якiсно вiдповiв на все питания по телефону. Заради правди скажу, що товар довелось трохи почекати, саме 2 днi, але це того коштувало. Продавець упакував товар за свiй рахунок, а товар прийшов в iдеальному виглядi, все запаковане в завадську коробку та плiвку. Крiм того цiна в цьому магазинi дуже приваблива! Буду радити цей магазин знайомим! Дуже Вам дякую!
rodllon рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Купив: PhonePlaney, Замовлення №246944586

Максимально було лячно, бо магазин невеликий,ще й ціни найнижчі з усіх. Поки що коробку з телефоном не відкрив,але вона в заводській плівці і пройшла перевірку на сайті,тому можу бути впевненим,що версія глобальна. З такими цінами гріх не рекомендувати
Вячеслав Пашура рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Смартфон Poco X5 Pro 5G 8/256GB Yellow, Замовлення №245660123

Рекомендую цей магазин. Зручна та безпечна оплата, оригінальний товар, швидка доставка. Дякую за сервіс.