obirols2 chernenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 травня 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal

В п'ятницю зробив замовлення о 15 годині, обіцяли наступного дня в суботу відправити. Після того як я в суботу о 15 годині сам зв'язався через вайбер повідомили що зможуть відправити лише в вівторок. Скріни переписки прилагаются.
Відповідь представника «PhonePlanet»
Дякуємо за конструктивну критику. Приносимо вибачення за ситуацію яка склалася. Прийняли до уваги, будемо виправлятися
Sakolik рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 6/128GB Metal Bronze, Замовлення №236347018

Шукав саме цей телефон. І випадково знайшов цей магазин і саме в моєму місті. Телефон замовляти не довелося, він був одразу в наявності. Забрав за годину після замовлення. Шкода що тільки такого кольору був. Взагалі і в цілому магазин рекомендую
Марчук Ярослав рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/512GB Panda White, Замовлення №234988853

Магазин працює відмінно, великий асортимент, адекватні ціни, товар відповідає опису, швидка доставка.
Андрій Шумський рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №1

Замовив телефон xiaomi poco x5 pro, оплатив і відправили цей же день. Отримав у Львові на наступний. Все добре. Можна працювати з людьми
Stanislav Bat рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №007

Заказал Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black. Заказ обработан оперативно, приятные сотрудники, отправлено/доставлено четко в срок. Телефоном и магазином доволен, рекомендую.
Коля. рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F4 GT 12/256GB Knight Silver, Замовлення №229506084

Дякую за чудове та швидке обслуговування Купляв поко ф4 гт 12/256
Дякуємо за відгук) Раді шо вам все сподобалося
Антон рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/128GB Ocean Blue, Замовлення №228078306

Добрый день.Заказал данный телефон в этом магазине впервые.Перезвонили быстро,ответили на все вопросы.Товар отправили в этот же день.Получил на почте,все хорошо.Есть только нюанс-нет печати никакой и подписи даже на бумаге,что странно.
Відповідь представника «PhonePlanet»
Дякуємо за відгук. Приймемо до уваги ваше зауваження.
James Root рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Xiaomi 12T 8/256GB Blue NFC Детальніше: https://phoneplanet.com.ua/ua/p1705951186-xiaomi-12t-8256gb., Замовлення №226844581

Дякуємо за відгук) Раді шо вам все сподобалося
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 8/256GB Green, Замовлення №67f

Всім доброго часу доби, вперше купую у даному інтернет-магазині і всім задоволений, швидко зв'язалися, в обумовлений термін відправили, смартфон оригінал і в повній комплектації, дякую, успіхів Вам!!!
Відповідь представника «PhonePlanet»
Дякуємо за відгук) Раді що вам все сподобалося
Евгений3546 рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: Смартфон OnePlus 9RT 8/128GB Silver

Мало відомий магазин, але від цього гірше не стало. Навпаки, навіть ціни нижчі. Я вперше купував наворочений смартфон, тому попросив допомоги фахівця по телефону, який з радістю мене проконсультував і допоміг зробити вибір.