oleg не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Kingston KC600 512 GB (SKC600/512G), SSD накопичувач KC600 512 GB (SKC600/512G)

Замовив товар але нема в наявності.
Андрій Думан рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Клавіатура Redragon Fizz K617 Gray/White ENG (K617RGB-GW), Замовлення №3087

Магазин рекомендую, швидко обробили замовлення та відправили на наступний день.
her?man рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Веб-камера HD Pro C920x (960-001335), Замовлення №3081

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Spiral рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: SSD Western Digital WD Black SN850X 1TB NVMe M.2 2280 PCIe 4.0 x4 (WDS100T2X0E), Замовлення №3020

Отличный магазин, забрал последний ссд, ибо везде цена успела подняться. Помогли поменять способ оплаты, плюс бесплатная доставка в точки выдачи розетка. В общем рекомендую.
Павлов Роман рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Logitech HD Pro C920s (960-001252, 960-001257), Замовлення №3051

Эту модель довольно трудно найти, и у конкурентов она стоит дороже. Заказал, а на следующий день уже получил. Камера на порядок лучше той, что была у меня до сих пор. Спасибо за сервис и оперативность!
x51xxx рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Клавіатура MX Keys S Wireless Keyboard Black (920-011406), Замовлення №3002

Магазин рекомендую. Все було виконано швидко і якісно.
Кристи рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Навушники HyperX Cloud II Red (KHX-HSCP-RD/4P5M0AA), Навушники з мікрофоном Cloud II Gun Metal (KHX-HSCP-GM), Замовлення №3013

Iryna Gorfinyak рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Blue Byrd 2nd Generation (717649), Замовлення №3022

Придбала навушники, швидко доставили. Ціна найвигідніша
Егор Папышев рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Пульт керування для квадрокоптера RadioMaster TX12 MKII ELRS M2, Замовлення №2988

Купляв тут пульта для FPV хлопцям на фронт, все в ідеалі, ціна норм плюс новий запакований, надіслали також дуже швидко. Все супер.
Ol GAR рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій 737 Charger GaNPrime 120W (A2148311), Замовлення №2975

Магазин рекомендую. Все добре. Товар, ціна найкраща, доставка згідно умов. Рекомендую!!!!