Олександр Листопад рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 7500F (100-000000597), Замовлення №3574

Магазин чудовий, ціна співпадала з заявленою. Зв'язались оперативно і відправили в той же день. Чек отримав по електронній пошті
olarug не рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Портативна колонка Marshall Willen Black and Brass (1006059), Замовлення №3519

Придбала колонку Marshall Willen Black and Brass. Надіслали підробку. За це ніхто не вибачився. Також була змушена платити за доставку та повернення. Мінус гроші, нерви та час. Магазин не рекомендую, якщо, звісно, не хочете отримати підробку за ціною оригіналу.
Відповідь представника «cyberdream.com.ua»
Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження після покупки в нас. Надали Вам промокод у розмірі вартості доставки. Ми намагаємось ретельно перевіряти кожного постачальника, розбираємо детально цей інцидент та передали скаргу постачальнику.
Catpro рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G102 Lightsync USB White (910-005824, 910-005809), Замовлення №3541

Замовив мишу в п?ятницю, забрав у вівторок. Все працює гарно, я радий. Чек надіслали на пошту. Додатково встановив програму для керуванням підсвіткою і клавішами.
Чайный Пьяница рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Logitech MX Keys S US/ANSI, Замовлення №3466

Замовляв клавіатуру Logitech MX Keys S US/ANSI. Магазин швидко опрацював замовлення і передав у службу доставки - доставка була безкоштовна до відділення Розетки. Товар повністю відповідає заявленим характеристикам. Рекомендую.
Євгеній Антонов рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Миша Logitech M720 Triathlon, Миша Logitech M720 Triathlon (910-004791), Замовлення №3453

Назвичайна миша для особих потреб: перемикання між різними дівайсами з різними ОС. Не так багато вибору серед моделей. Ціни також занадто високі. Тут знайшов оптимальний варіант, по ціні і умовах доставки без переплат. Контакт через ТГ, не дзвонили, як я просив. Все супер, без питань
Nightingale не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 квітня 2024

Купив: FiiO E10K, Замовлення №3409

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Як виявилось це була помилка, з ситуацією розібрались і кошти за товар повернули. За це вдячний. Я думаю цього можна було б уникнути якби служба підтримки магазину намагалась розібратись в ситуації, а не ігнорувала запитання, бо через це довелось шукати інший спосіб зв'язатись з магазином.
5 квітня 2024 Відповісти
Valentine Andreev рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Веб-камера Razer Kiyo Pro (RZ19-03640100-R3M1, RZ19-03640100-R3U1), Замовлення №3379

Замовил, оплатив, відвантажили, отримав. Що ще потрібно?
Yu Nalivayko рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №3384

Замовлення підтвердили шкивдко через зручний месенджер. Надіслали всі потрібні чеки. Наявність і ціна -- ок. Обіцяли відправити день в день, але по факту відправка була здійснена наступного ранку. В цілому для мене це було некритично (і відправити раніше я не просила), але обіцянка була ;)
Sweet1ana рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Клавіатура Logitech MX Keys S US/ANSI (920-011406), Замовлення №3264

Нарештi знайшла клавiатуру з ANSI в улюбленому чорному кольорi. Зробили гравiювання заводського рiвня. Я у захватi!
Nazar Recovery рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Клавіатура Redragon Fizz K617 White/Pink ENG, Замовлення №№3331

Зв'язалися зі мною та відправили на стільки швидко, на скільки це фізично можливо! Товаром задоволений, повністю відповідає характеристикам. Рекомендую ций магазин!