Ціна збігалась із заявленою на hotline
Василий Коваленко рекомендує цей магазин
25 липня 2024

Купив: Wi-Fi роутер Xiaomi Router AX1500, Замовлення №4303

Все ОК. швидко та зручно.
Анатолий Лакей рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: ДБЖ для роутера , Замовлення №4309

Шкода,що в комплекті не має двойного кабеля
20 липня 2024 Відповісти
a3a3e11o рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: SSD накопичувач Crucial T500 2 TB (CT2000T500SSD8), Замовлення №4185

Круто, так швидко ще не отримував товар. Замовив десь о 17. В той же день магазин встиг відправити. На наступний день я вже все отримав. Ціна повністю відповідає. Приємно вражений. Рекомендую.
Weazhx рекомендує цей магазин
30 червня 2024

Купив: Миша ATTACK SHARK X3 White PAW3395, Замовлення №4103

Все чудово!
atrofolog рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Блок живлення SeaSonic Focus Plus 750 GOLD (SSR-750FX) ТТН:20450952219500, Замовлення №4129

все швидко, зручно, нарікань нема.
Дмитро Карпенко рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD289 GaN 140W Fast Charger Gray + Type-C to Type-C, Замовлення №4071

Ціна дуже приємна, замовлення відправили швидко. Блок живлення прекрасно працює. Рекомендую магазин
Yevhen Yevhen рекомендує цей магазин
19 червня 2024

Купив: Realme buts t300 , Замовлення №4026

Все добре все підішло
Ганна17 рекомендує цей магазин
19 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №4037

Придбала Poco M6 Pro, прийшов вже наступного дня, усе працює, магазином задоволена
Семен рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №3130

Хлопці дуже імбові, все прийшло вчасно, нове у плівці, дуже чемний оператор, все дуже круто
Julian Ivanov рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Купив: Карта пам'яті для консолі Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 1 TB (STJR1000400), Замовлення №3971