Sweet1ana рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Клавіатура Logitech MX Keys S US/ANSI (920-011406), Замовлення №3264

Нарештi знайшла клавiатуру з ANSI в улюбленому чорному кольорi. Зробили гравiювання заводського рiвня. Я у захватi!
Nazar Recovery рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Клавіатура Redragon Fizz K617 White/Pink ENG, Замовлення №№3331

Зв'язалися зі мною та відправили на стільки швидко, на скільки це фізично можливо! Товаром задоволений, повністю відповідає характеристикам. Рекомендую ций магазин!
Володимир Пишко рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Навушники TWS realme Buds Air 5 Pro Astral Black, Замовлення №3292

kqnki рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 7500F (100-000000597), Замовлення №3301

Швидко зв'язалися та відправили товар.Не виникло ніяких проблем.Можу рекомендувати магазин.
mykolaiko рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Блок живлення Super Flower Leadex Platinum SPECIAL EDITION 1000W 80+ PLATINUM SF-1000F14MP V2, Замовлення №3243

Все прийшло. Доставка була через відділення .... Вона трішки затримала товар. БЖ працює. Думав буде трішки тихіший
Star Corp рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Thunder Black, Замовлення № №3235

Дякую за замовлення. Чек прийшов і товар теж за 3 дні з часу замовлення. 10/10
Alexandr Gan рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Процесор Intel Core i7-12700KF 3.6GHz / 25MB (BX8071512700KF) s1700 BOX, Замовлення №3240

Процесор був у наявності. Більшість магазинів подавали процесор якого у них нема, хоча на сайті в наявності. Я не знаю яка це була спроба, але у цьому магазині все вийшло с першого разу. Замовив і одразу вислали. Прийшов процесор той що треба. все як в описі. Магазин рекомендую.
Дмитрий DMN рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Наушники Realme Buds Air 5 Pro Black, Навушники TWS realme Buds Air 5 Pro Astral Black, Замовлення №3222

Заказал товар ночь (22-23 часа), указал не перезванивать для подтверждения, что выполнили, хотя часть все ровно звонят, это плюс. Прислали на следующий день ТТН новой почты в вайбере, фискальный чек по email, что тоже удобно. Вообщем работой сайта и магазина доволен, заказал и оплатил без проблем, товар получит, упаковали наушники в упаковку с воздухом, что бы они не повредились, это тоже плюс. Магазин могу рекомендовать, цена была чуть дешевле чем у конкурентов
Chy Tach рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Sport X10 Black (A3961G11, Замовлення №3203

Ev Shalyhin рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Навушники Philips SHP9500 HiFi Precision Black , Замовлення №3202

Гарна ціна, миттєве відвантаження, дуже рекомендую.