Владимир Матвеев рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 9 8/128GB Arctic Sky, Замовлення №46

В течении получаса после заказа на сайте позвонил менеджер. Обговорили детали заказа. Так же менеджер подробно рассказал нюансы и характеристики телефона. Товар выслали в тот же день. Магазином доволен. Могу рекомендовать к покупке.
Adrian M рекомендує цей магазин
25 травня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 9 8/128GB Astral Black, Замовлення №43

Задоволений роботою магазину та консультацією. Оскільки магазин не великий продавець мав час приділити достатньо уваги при виникненні питань та швидко відповідав на питання. Замовлення було відправлено дуже швидко, при відправці товару продавець запропонував свій варіант доставки, що зекономило кошти на доставці.
Олександр рекомендує цей магазин
24 травня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 9 Pro 12/256GB Pine Green, Замовлення №44

Oleg V рекомендує цей магазин
24 травня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 9 Pro 12/256GB Pine Green

Дцже задоволений роботою магазино. Замовлення опрацьовано швидко. Отримав всю необхідну інформацію стосовно телефону, яка виявилася правдивою після перевірки. Сподобалося, що на телефоні встановлена глобальна прошивка одразу на заводі, а не постачальниками в Україні. Ціна найкраща на момент покупки з гарантією 12 місяців. Поки нарікань немає і все працює справно. Комплектація повна відповідно до виробника.
Alex Yanchuk рекомендує цей магазин
23 травня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 9 8/128GB Winter Mist

Замовив вночі OnePlus 9, на ранок наступного дня оператор перетелефонував, уточнив замовлення та відповів на декілька моїх питань. Товар був доставлений протягом 2 робочих днів до відділення НП. Комлектація та сам телефон відповідали тому, що було вказано на сайті. На момент замовлення ціна була найнижча в Україні. Покупкою задоволений повністю.
Artem Muzyka рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS OnePlus Buds E501A Gray

Заказал наушники по телефону. Курьер связался со мной быстро и доставили мне в течении 30 минут, уровень обслуживания на высоком уровне, очень вежливые и приятные люди. Наушники просто космос, сопряжение с телефоном прошло очень быстро и без проблем. Магазин рекомендую. ;))
Володимир Д. рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 9 12/256GB Astral Black, Замовлення №32

Замовляв по дзвінку телефон OnePlus 9, на дзвінок відповіли миттєво. Замовляв 16 травня Близько 12, відправили через годину після замовлення, дойшло за день. Консультант дуже приємний у спілкуванні, веселий, все гарно і детально пояснював, знає всі дрібниці про товар, який продає, йшов на компроміси, виділив для мене багато часу. Також великою перевагою є те, що ціна найнижча по Україні. Безумовно РЕКОМЕНДУЮ!
Dimarko рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 9 Pro 12/256GB Stellar Black

Очень быстро доставили, качественно, дешевле чем у других, оперативно! Рекомендую данный магазин всем кто желает для себя лучшего сервиса. Спасибо Вам OnePlus24
Igor Skritskiy рекомендує цей магазин
14 травня 2021

Купив: Навушники TWS OnePlus Buds E501A Gray

Замовлення привезли додому раніше встановленого діапазону, товар новий і ціна відповідає заявленій
samuel stinger рекомендує цей магазин
14 травня 2021

Купив: Навушники TWS OnePlus Buds E501A Gray, Замовлення №27

Замовив через сайт (увечері, після 22.00) навушники Oneplus Buds Gray. Зранку зі мною зв'язався менеджер і уточнив місце і час доставки. В зазначений час товар було доставлено. Роботу магазину зі сторони вибору товару, відповідності ціни і доставки вважаю відмінною. В цілому, навушники можна рекомендувати до придбання, а магазин для замовлень!