abra kadabra рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JI (G614JI-AS94), Замовлення №1620

Нещодавно я придбав у магазині onoff.com.ua ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JI (G614JI-AS94). Хочу поділитися своїми враженнями. Ноутбуком я дуже задоволений. Також я був приємно здивований якістю обслуговування магазину. Менеджери швидко та ввічливо відповідали на мої запитання, а доставка була дуже швидкою. Я рекомендую цей магазин усім, хто хоче придбати хороший ноутбук.
Відповідь представника «OnOff»
Шановний клієнте! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
Михаил Зиновьев рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (21JN003XUS), Замовлення №213434

Дуже добрий магазин, купляв там ноутбук. Все прийшло швидко.
Рия рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00K9US), Замовлення №1644

Максим. рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK006AUS), Замовлення №1617

Я купив цей ноутбук в інтернет-магазині за дуже вигідною ціною. Я порівнював ціни в різних магазинах і знайшов, що цей інтернет-магазин пропонує найкращу пропозицію. Я також був приємно здивований швидкою доставкою, якісною упаковкою і гарантією на товар. Обслуговування було на високому рівні, менеджери відповідали на всі мої запитання і допомагали з вибором. Я рекомендую цей магазин всім, хто хоче купити хороший ноутбук за розумну ціну.
lordxll9555 рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H (82WQ002SUS), Замовлення №1592

Доставили все як треба, проте довелося докуповувати шнур для зарядного пристрою, оскільки він не був сумісний з євророзетками. За час, який я використовував ноутбук, жодних проблем не виникло. Покупкою задоволений.
Oleksandr рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook 16X M1603QA Quiet Blue (M1603QA-R712512), Замовлення №7025

Обслуговування на високому рівні, консультанти допомогли вибрати найкращий варіант. Доставка швидка, а товари завжди в наявності, і ціни приємно вражають. Впевнений, цей ноутбук — кращий вибір!
Raider рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Ноутбук Legion Pro 5 16IRX8 (82WK006AUS), Замовлення №1597

Хороший магазин, задоволений покупкою, давно хотів оновити собі ноутбук, приємний продавець, магазин рекомендую
Дмитрий Ильин рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Acer Chromebook 514 CB514-2H-K52X (NX.AS1AA.002), Замовлення №6994

Придбав хромбук в цьому магазині , для не дуже вимогливих завдань , марка Acer. Окрема подяка менеджерам , що допомогли здіснити швидку доставку по Києву кур'єром , бо з-за хвороби я не міг забрати товар сам. Підтримка ввічлива і професійна , товар якісний і ціна адекватна , оплата та доставка швидкі , я задоволений
Andrii Tymchuk рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00K9US), Замовлення №6894

Замовив данний ноут,швидко звязались,швидко відправили,ноут працює,проблем немає
Ирина Александровна рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Ноутбук Samsung Galaxy 14" Book3 Pro (NP940XFG-KC2US), Замовлення №1575

Менеджер виявився вкрай компетентним і ввічливим, що додало приємних емоцій до мого візиту. Рекомендую.