Pliska Vania рекомендує цей магазин
27 липня 2021

Купив: поверхня індукційна, Замовлення №129

Все чудово. Взяв багато товару на велику сумму. Боявся, але оплатив одразу на карту, оскільки буда доставка поштою, та не захотілось переплачувати за комісію. Відправили в день замовлення. Отримав новий запакований товар, гарантійні талони з печатками, чек присутній. Загалом роботою магазину задоволений, рекомендую.
Відповідь представника «OnOff»
Шановний Pliska Vania! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
oksanamykhalchuk рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A22 4/128GB Black (SM-A225FZKG)

Рекомендую цей магазин. Оператор зв’язався швидко, всю інформацію надали коректно. Замовлення прийшло вже на наступний день, надійно запаковане.
Відповідь представника «OnOff»
Шановна oksanamykhalchuk! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
Ярослав Литовченко (vipTelnet) рекомендує цей магазин
21 липня 2021

Купив: Bosch BWD41740, Замовлення №122

Отправили в день заказа На следующий день товар пришел в мое отделение новой почты Так что сегодня уже пылесошу
Відповідь представника «OnOff»
Шановний Ярослав Литовченко (vipTelnet)! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
Дима Левченко рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Кавомашина автоматична Philips EP1223/00, Замовлення №106

Самая низкая цена в интернете, доставили на следующий день. Магазин рекомендую
Відповідь представника «OnOff»
Шановний Дима Левченко! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
Максим рекомендує цей магазин
17 липня 2021

Купив: Занурюваний блендер Philips HR2537/00, Замовлення №55998

Покупал в магазине, 2 кондиционера, и стиралку. Жена попросила купить блендер, купил тут же, по самой низкой цене, доставка была новой почтой, все ок. рекомендую магаз
Відповідь представника «OnOff»
Шановний Максим! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
Igor Lukyanenko рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: Електрична зубна щітка (набір) Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/35

Посоветовали этот магазин мне мои друзья. Уже совершил покупку не первый раз у этого магазина и очень рад товарам. Товары качественные, доставка быстрая и недорогая, работа сервисных центров шикарная, обслуживал ноутбук тут и всё прошло быстро! Всем советую!
Відповідь представника «OnOff»
Шановний Igor Lukyanenko! Дякуємо за позитивний відгук та покупку зубної щітки Philips HX6877/35. Звертайтесь, залюбки допоможемо. А от стосовно сервісного обслуговування ноутбука, Ви мабуть щось наплутали. Оскільки Ви не звертались до нас по даному питанню.
Денис Мельник рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB

Товар был в наличии, курьер все доставил вовремя
Відповідь представника «OnOff»
Шановний Денис Мельник! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
GordiyA рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Мультиварка Tefal Spherical Bowl RK807 (RK807D32)

Все отлично, получили на виюторой день после заказа. Спасибо ребята, респект.
Відповідь представника «OnOff»
Шановна GordiyA! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
Константин Александрович Везне рекомендує цей магазин
28 червня 2021

Купив: Миксер Zelmotor 451.4

Покупал тёще на день рождения миксер Zelmotor 451.4 через интернет. Заказ пришёл в срок на почту. Тёща осталась очень довольная. Не подвели со временем доставки самое главное. Буду дальше заказывать у вас товары.
Відповідь представника «OnOff»
Шановний Константин Александрович Везне! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.
Valera2002 рекомендує цей магазин
23 червня 2021

Купив: Очиститель воздуха Philips AC1214/10, Замовлення №8

Приємна ціна,сподобались чіткі відповоді менеджера та його консультація яку він мені надав,покупкою задоволений,дійсно корисна річ в домі.Сама приємна ціна яку знайшов.Дякую
Відповідь представника «OnOff»
Шановний Valera2002! Дякуємо за позитивний відгук. Звертайтесь, залюбки допоможемо.