Ник Ник не рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №000053557

Ужасный магазин, не рекомендую!! Заказала гриль в этом магазине, на новой Почте включила загорелся индикатор свинина и пурпурный цвет на толщине прожарке мяса. Другие кнопки не работали. Оплатила товар, дома прочитала инструкцию, начала включать гриль, а кнопки не реагируют. Не возможно дозвониться в этот магазин и сделать возврат средств.
Vladislav рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Мультиварка-скороварка Tefal TURBO CUISINE CY754130, Замовлення №000043162

Olya рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill 2in1 GC772D30, Замовлення №000036421

Подзвонили буквально через хвилину після оформлення замовлення і на наступний день до обіду вже доставили. Дуже швидкий сервіс, також на сайті можна було обрати подарунок до покупки. Магазин рекомендую.
redee рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Блендер стаціонарний Tefal Perfect mix+ BL871D31 , Замовлення №000026323

Классный официальный магазин, специалисты консультанты, акция бесплатная доставка, снижение цены с 4300 на 4000.
Алексей Гладушевский рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Гриль TEFAL Ultracompact GC306012, Замовлення №000017900

Интернет-магазин TEFAL в лице его консультантов Егора и Кирилла, оказали должную помощь и внимание в приобретении тех домашних помощников, выбор которых был неслучаен. При последующем заказе, администрация магазина предоставила дополнительную скидку для военнослужащего, я очень благодарен!!!
Pokrasenko рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Форма для піци Tefal Easybake (J1740874), Замовлення №2000000622

Відповідь представника «Tefal Shop»
Вітаємо! Дуже дякуємо, що поділилися своїми враженнями від покупки у нашому магазині! Ми надзвичайно раді, що Ви залишилися задоволені замовленням і неодмінно чекатимемо на Вас знову! З повагою, Ваш Tefal.
Наталія Мельник рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: сотейник

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка

Дякую сервісній службі за швидку допомогу при оформленні товару. При відсутності електроенергії та перебоями з інтернетом зворотній зв'язок був для мене цінним.
Відповідь представника «Tefal Shop»
Пані Наталія, щиро дякуємо за Ваші теплі слова і за те, що знайшли час поділитися своїми враженнями. В ці непрості часи ми ще більше стараємося, щоб Ви мали змогу швидко отримати якісний та надійний товар, незважаючи ні на що. З повагою, Ваш Tefal.
Алина Иванова рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Сковорода Tefal Simple Cook 28 см., Замовлення № 20000006

Товар відповідає заявленому. Якість, як завжди у цього виробника, на висоті. Відправлення дуже гарно упаковано, жодних подряпин, за що я дуже переживала.
Відповідь представника «Tefal Shop»
Аліно, щиро дякуємо, що поділилися враженнями від покупки у магазині Tefal. Ваші позитивні враження - наш головний пріоритет. З нетерпінням чекатимемо на Вас знову!
Дубець Михайло рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Купив: Занурюваний блендер Tefal HB453138, Замовлення №000006241

Ціна на рівні інших магазинів, зате купуєш 100% офіційний товар.
Відповідь представника «Tefal Shop»
Доброго дня, Михайло! Щиро вдячні Вам за те, що поділилися своїми враженнями від покупки у нашому магазині. З нетерпінням чекатимемо на нові замовлення!
Greg90 рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: TEFAL Easy Cook&Clean B5549153, Замовлення №6080

Заказывал сковородки, которые были нужны "на вчера". Оформил 30.12, забрал 31.12 в отделении, как и обещали. Спасибо за оперативность!
Відповідь представника «Tefal Shop»
Доброго дня! Ми стараємося для Вас! Щиро дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями від покупки у нашому магазині. З нетерпінням чекаємо на Вас знову!